Zvrat u špindíry Lucie z Výměny manželek: Standu odkopla, dnes žije s usvědčeným vrahem
Špindíra Lucie se nepochybně zapíše do dějin pořadu Výměna manželek. Diváci se shodují, že s přehledem strčí do kapsy i ty dosud nejslavnější špindíry. Po celou dobu strávenou v náhradní domácnosti se chovala jako šedá myška, mezi osmi očima ale vybuchla poté, co sama sebe vlastními myšlenkovými pochody v autě naštvala.
Lucie žila během natáčení se Standou a jejich čtyřmi dětmi, dnes je ale vše jinak. Se Standou se rozešla a už několik měsíců žije s usvědčeným vrahem Michalem Navrátilem. Ten v říjnu 2008 na Husově náměstí v Rakovníku pod vlivem alkoholu a marihuany dvakrát bodl jiného muže nožem a byl odsouzen ke 12 letům ve vězení.
Už před vraždou měl mít Navrátil mezi obyvateli města, svými přáteli i příbuznými pověst rváče. S Lucií se ale pravděpodobně změnil, nikomu z těch, kteří ji na sociálních sítích kritizují, totiž nevyhrožuje fyzickým násilím. Naopak zvažuje, že kontaktuje právníka.
Láska jako trám
Lucie a Michal si na sociálních sítích vyjadřují lásku společnými fotkami, statusy, kde píšou o tom, jak moc k sobě patří a fotografiemi, na kterých se líbají tak intenzivně, až by se to dalo považovat za vyšetření mandlí. Přesvědčit se můžete v galerii.
Bobina terčem nechutného podvodu: Kráska je připravena na soudní bitvu
Související články

Bizarní Výměna manželek: Fanatický fotbalový fanoušek, partnerka jako poskok či hádka kvůli jídlu

Výměna manželek v Africe chytla za srdce: Diváci pějí ódy, svatba v Botswaně okouzlila

Šokující Výměna manželek: Osm dětí, tatínek na rodičovské a exekuce na krku

Manželé z Výměny s Janem Bendigem se rozvedli: Štefan byl Růženě nevěrný































































