Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zvrat u špindíry Lucie z Výměny manželek: Standu odkopla, dnes žije s usvědčeným vrahem

Zdroj: TV Nova / archiv špindíry Lucie
+ Dalších 15 fotografií
změna
Výměna manželek 2021 začala zřejmě nejostřejším dílem v dějinách celého pořadu. Nová špindíra Lucie přijela do bytu Aleny, který byl čistý tak, že by se dalo jíst z podlahy. Sama doma měla nepořádek a 4 děti, které neměly ani základní hygienické návyky. Na Alenu i svého partnera Standu vulgárně řvala a předvedla hysterickou scénu, za kterou by zasloužila Oscara. Od natáčení se toho ale hodně změnilo - Lucie se obarvila na blond, žije s usvědčeným vrahem a hroutí se z kritiky, kterou po odvysílání od diváků schytává.

Špindíra Lucie se nepochybně zapíše do dějin pořadu Výměna manželek. Diváci se shodují, že s přehledem strčí do kapsy i ty dosud nejslavnější špindíry. Po celou dobu strávenou v náhradní domácnosti se chovala jako šedá myška, mezi osmi očima ale vybuchla poté, co sama sebe vlastními myšlenkovými pochody v autě naštvala.

Lucie žila během natáčení se Standou a jejich čtyřmi dětmi, dnes je ale vše jinak. Se Standou se rozešla a už několik měsíců žije s usvědčeným vrahem Michalem Navrátilem. Ten v říjnu 2008 na Husově náměstí v Rakovníku pod vlivem alkoholu a marihuany dvakrát bodl jiného muže nožem a byl odsouzen ke 12 letům ve vězení.

Už před vraždou měl mít Navrátil mezi obyvateli města, svými přáteli i příbuznými pověst rváče. S Lucií se ale pravděpodobně změnil, nikomu z těch, kteří ji na sociálních sítích kritizují, totiž nevyhrožuje fyzickým násilím. Naopak zvažuje, že kontaktuje právníka.

Láska jako trám

Lucie a Michal si na sociálních sítích vyjadřují lásku společnými fotkami, statusy, kde píšou o tom, jak moc k sobě patří a fotografiemi, na kterých se líbají tak intenzivně, až by se to dalo považovat za vyšetření mandlí. Přesvědčit se můžete v galerii.

Související články

Další články