Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zvrat po Výměně manželek: Trestanec Michal je zase v base a ukázalo se, že Miriam mlátil

Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
Reality show
Poslední Výměna manželek měla překvapivé vyústění. Jeden z účinkujících, Michal z obce Dvorce na Bruntálsku, se totiž ukázal jako kriminálník a násilník, který nakonec utekl od rodiny. Svoji manželku, jednačtyřicetiletou Miriam, měl dlouhodobě mlátit. Ta si to nechávala pro sebe.

Další účastnice epizody, dvaatřicetiletá Katka z Rakovníka, sdělila portálu Nova Plus, že si s Miriam dodnes píše. „Měla by být rozvedená. Michal je ve výkonu, posílá jí nějaké navštívenky. Asi s ní pořád v nějakém kontaktu chce být,“ popisuje žena, která se v rámci reality show před časem přesunula od své klidné rodiny za podezřelým Michalem. "Svěřila mi také, že ji bil. A neplatil nájem."

„Když jsem poprvé viděla nového náhradního manžela, tak jsem z něj měla pocit, že má něco za sebou, že s ním vycházet nebude úplně jednoduché,“ vzpomíná Katka a dodává, že strach začala mít, až když se od dcery Miriam dozvěděla, že Michal chodí domů s tyčí a rozbijí nábytek.

Katka se svým partnerem Václavem přiznala, že s rozvodem po natáčení na Miriam tlačili a podle jejích slov Michal ani nezaplatil nájem, i když mu na něj jeho žena nechávala peníze. „Měla bych se teď víc starat o sebe jako o ženskou,“ svěřila se TV Nova posléze Miriam.

Obrovský rozdíl v rodinách

Rozdíl v rodinách byl obrovský. Miriam byla zvyklá být na většinu věcí sama, nestarat se o sebe a chodit pomáhat svému partnerovi s těžkou prací na stavbě. Naštěstí měla při ruce dceru Mirku, která pomáhala s úklidem a vyvařovala. Katka na druhé straně měla doma vždy za zády pomoc celé rodiny.

Měla tedy i čas a prostor se o sebe starat, věnovat se dětem a trávit čas s manželem. Miriam v průběhu Výměny přišla s další bombou. O zdravotních problémech se lidem lehce nemluví, ale nakonec přiznala, že ji něco trápí.

„Potkala mě rakovina a ta trombóza. Pětkrát na sále s nohou. Ta nemoc mi vzala hodně,“ vylíčila Miriam s tím, že od svých dvaceti už se potýká s bolestmi. Zdravotní stav pak dopadl nejen na její tělo, ale i na psychiku.

„Člověk už je zvyklej na tu bolest. A musí dělat kolem těch dětí a všeho,“ dodala. Když pak přiznala, že jí není dobře, začaly se o všechno starat děti tak, jak jsou zvyklé, když není dobře jejich mamince.

Krádež na benzince

Katce se ale celou dobu nezdálo Michalovo chování. Když se pak potkala i s náhradní babičkou, byla v šoku a v podstatě dostala facku. Michal je totiž běžně neuvěřitelně sprostý, což potvrdila i dcera, stále se hádá a na Kateřinu dělal jen psí oči a byl slušný před kamerou.

„Vůbec nevím, s kým tady jsem,“ smutnila Katka. Dcera pak přiznala, že půjčila Michalovi auto a druhý den u ní byla policie s tím, že se s jejím autem kradlo na benzince. Miriam si před svým mužem prý schovává i klíče a peněženku… A s těmito informacemi se rozhodla Katka Michala konfrontovat. Náhradní manžel se pak stihl pohádat i s dcerou své chotě a začal se dost vztekat. Uklidnil se několika hlubokými výdechy poté, co prohlásil, že by nejraději odešel od rodiny okamžitě. A jak řekl, tak udělal. Když se Katka s Mirkou vrátily z nákupu, byl Michal pryč i se všemi svými věcmi.

Související články

Další články