Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Zvrácený případ ze Slovenska: Muž tam znásilnil na louce berana! Co se přesně stalo?

Zvrhlý muž na SLovensku znásilnil berana.
Zdroj: Profimedia.cz

Ve Spišském podhradí na Slovensku si policie pořádně posvítila na jednoho z tamních obyvatel, který znásilnil sousedovo domácí zvíře. Majitel zvířete vypověděl, že se dotyčný muž sexuálně uspokojoval na beranovi, který se zrovna pásl na louce.

Podle serveru topky.sk si muž všiml, že se na louce kolem jeho zvířete motá nějaký podivín. Přišel blíž, aby se podíval, co se děje. Po zjištění, o co jde, mu málem vypadly oči z důlků. "Přiběhl jsem a normálně mi vypadla hůl z ruky. Podíval jsem se na něj a on měl rozepnuté kalhoty," vypověděl majitel berana Marián. V prvotním šoku nevěděl, co dělat, ale pak se rozhodl jednat. "Dal jsem mu pár ran po zadku za to, že mi mydlil berana," vysvětlil pan Marián, jak se sexuálního zvrhlíka zbavil.

"Policie případ vyšetřuje jako přestupek proti veřejnému pořádku," uvedl k záležitosti pro TV Joj mluvčí policejního sboru Daniel Džobanik. Bezbranné zvíře podle slov jeho majitele sexuálně zneužil jistý Michal, kterého zná ze sousedství. "Podezřelého muže policisté vyslechli a ten se ke skutku přiznal," dodal Džobanik.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy