Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zvrácené zneužívání půlročních miminek na Pardubicku: Matky dívek všemu přihlížely. Teď padl verdikt

Zvrácené zneužívání půlročních miminek na Pardubicku: Matky dívek všemu přihlížely. Teď padl verdikt
Zdroj: Profimedia
zneužívání dětí
Krajský soud v Pardubicích odsoudil tři osoby za zneužívání půlročních dětí. Jednačtyřicetiletý muž se po dobu dvou let dopouštěl znásilňování jeho vlastní dcery. Ke všemu přihlížela matka, která ke zvrácenostem přizvala společnou známou. Ta muži zapůjčila i svou dceru. Od soudu odešli s devítiletým, šestiletým a pětiletým odnětím svobody.

O zneužívání dvou malých dívek se kriminalisté dozvěděli na sociálních sítích, kde mezi sebou tři obžalovaní o znásilňování komunikovali. Jednačtyřicetiletý muž a jeho žena k odporným hrátkám využívali svou půlroční dceru. Matka údajně nechtěla, aby ji muž opustil, a tak mu v sexuálním zneužívání nezabránila. K zneužívání holčiček docházelo v období od roku 2017 do 2019.

Matka dokonce několikrát nafotila erotické snímky své dcery, které později muži posílala do práce. K páru se následně přidala i jejich kamarádka, která obžalovanému poskytla vlastní dceru ve stejném věku. „Přítel mi po pár letech našeho vztahu řekl, že má takovou úchylku, že má rád děti. Brala jsem to, chtěla jsem pro něj jen to nejlepší. Časem chtěl vyzkoušet i jinou holčičku, tak jsem šla za kamarádkou,“ uvedla dříve u soudu matka. Podle všeho byla společná známá za zapůjčení dítěte finančně odměněna.

Obžalovaný muž u soudu dostal devět let za mřížemi ve věznici se zvýšenou ostrahou, proti čemuž se odvolal. Kromě vězení však musí podstoupit ústavní sexuologickou léčbu. Jeho partnerka a matka jedné ze zneužívaných dívek si ve věznici s ostrahou odsedí šest let. Její kamarádka stráví za mřížemi pět let. Rozsudek podle webu TN.cz vyvolal u obžalovaných pláč. Na to však soudkyně prohlásila, že nikdo z nich není obětí, jež by se měly litovat. Těmi jsou totiž jejich děti.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy