Představte si, že váš soused je pedofil. Představte si, že máte třináctiletou dceru, která se mu opravdu hodně líbí. Jenže vy nic z toho nevíte a neustále ho vodíte k sobě domů, kde ji pomalu začíná oblbovat.

Běhá vám mráz po zádech? Věřte, že přesně to se stalo ve Velké Británii.

Will Brown využil zranitelnosti dospívající dívky a přesvědčil ji, že ho vlastně miluje. Po dlouhých procházkách, tajném držení rukou a líbání se s ní nakonec vyspal na poli za městem. Natashe bylo jen 14 let.

Během následujících dvou let Will mladou dívku zneužil ještě několikrát, a to až do večera, kdy byla pořízena osudná fotografie. Matka Sharon totiž pár přistihla při důvěrném objetí na zahradě a ihned zavolala policii.

Natashe je dnes už 18 let, a tak mohla o případu poprvé promluvit.

„Začalo to držením za ruce při venčení psů, když mi bylo třináct. Ale po nějaké době mě začal líbat na tvář a pusu. Měla jsem ho vážně ráda a ve čtrnácti s ním poprvé spala na poli. Věděla jsem, že to je špatně, protože byl ženatý, ale bylo mi to jedno. Byl tak vtipný a dospělý, že jsem se do něj naprosto zamilovala. Nakonec jsem si ale uvědomila, co musím udělat, a řekla vše policii. Zlomilo mi to srdce, protože to bylo jako zradit Willa, ale nechtěla jsem i nadále ubližovat rodině.“

Ani jeden z rodičů nechápal, jak se to celé mohlo dít přímo před jejich očima. „Bylo mi fyzicky špatně,“ svěřila se Daily Mail Sharon Cooper. Celá rodina se nyní snaží začít nový život v jiném městě. Pedofil Will Brown, který bezprostředně po prozrazení vztahu utekl, byl dopaden a svůj trest začal odpykávat minulý měsíc. Dostal tři roky.