Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Zvrácené tajemství zdánlivě nevinné fotografie! Nepochopíte, co muž téhle dívence provedl!

Natasha a její pedofil.
Zdroj: twitter.com
+ Další fotografie
Anthony (47) a Sharon (45) Cooperovi byli nadšeni ze svých nových sousedů v anglickém městě Nuneaton. Vždyť Will Brown (55) se zdál být tak zábavný! Okamžitě se spřátelili a začali pořádat grilovačky. Jenže Will skrýval jedno děsivé tajemství.

Představte si, že váš soused je pedofil. Představte si, že máte třináctiletou dceru, která se mu opravdu hodně líbí. Jenže vy nic z toho nevíte a neustále ho vodíte k sobě domů, kde ji pomalu začíná oblbovat.

Běhá vám mráz po zádech? Věřte, že přesně to se stalo ve Velké Británii.

Will Brown využil zranitelnosti dospívající dívky a přesvědčil ji, že ho vlastně miluje. Po dlouhých procházkách, tajném držení rukou a líbání se s ní nakonec vyspal na poli za městem. Natashe bylo jen 14 let.

Během následujících dvou let Will mladou dívku zneužil ještě několikrát, a to až do večera, kdy byla pořízena osudná fotografie. Matka Sharon totiž pár přistihla při důvěrném objetí na zahradě a ihned zavolala policii.

Natashe je dnes už 18 let, a tak mohla o případu poprvé promluvit.

„Začalo to držením za ruce při venčení psů, když mi bylo třináct. Ale po nějaké době mě začal líbat na tvář a pusu. Měla jsem ho vážně ráda a ve čtrnácti s ním poprvé spala na poli. Věděla jsem, že to je špatně, protože byl ženatý, ale bylo mi to jedno. Byl tak vtipný a dospělý, že jsem se do něj naprosto zamilovala. Nakonec jsem si ale uvědomila, co musím udělat, a řekla vše policii. Zlomilo mi to srdce, protože to bylo jako zradit Willa, ale nechtěla jsem i nadále ubližovat rodině.“

Ani jeden z rodičů nechápal, jak se to celé mohlo dít přímo před jejich očima. „Bylo mi fyzicky špatně,“ svěřila se Daily Mail Sharon Cooper. Celá rodina se nyní snaží začít nový život v jiném městě. Pedofil Will Brown, který bezprostředně po prozrazení vztahu utekl, byl dopaden a svůj trest začal odpykávat minulý měsíc. Dostal tři roky.

Související články

Další články