Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zvrácené hrátky? Poblázněný Rytmus dovádí s Jasminou v posteli jako vlkodlak!

Jsou do sebe celí žhaví.
+ Dalších 86 fotografií
Když už se jednou Rytmus (41) a Jasmina (28) rozhodli, že svůj vztah tajit nebudou, ani jednoho fanouška nenapadlo, že se budou natáčet v intimních situacích. Poblázněný Rytmus natáčí Jasminu, kde může. Nedávno zveřejnil Instastories, kde skáče na svoji novou lásku do postele a předvádí vlkodlaka. A to není zdaleka všechno...

Některé to může i pohoršovat, ale většina si z toho prostě dělá legraci a nebo je bláznivý vztah Jasminy a Rytmuse (41) zkrátka dojímá. Drsný rapper už není zdaleka tak drsný, protože potom, co se zaláskoval do půvabné moderátorky, pořádně zjihl.

Své fanoušky zásobuje jedním pikantním videem za druhým. V nedávné době se nezdráhala ukázat, jak se Jasmina směje na podlaze. V romsko-bálkánské domácnosti, jak ji Rytmus nazývá, ale smích Jasminy Alagič zní jako motorová pila, kterou zpěvák startuje často a rád.

Jejich soukromí jim, zdá se, přestalo být svaté. Jak jinak by se dalo vysvětlit, že na svém nedávném Istastories předvádí vlkodlaka a skáče Jasmině do postele. Pravděpodobně ji v pozadí kamery okusuje, ale to už v záplavě peřin nemáme možnost spatřit.

Mohlo by vás zajímat

Další články