Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zvrácené hrátky? Poblázněný Rytmus dovádí s Jasminou v posteli jako vlkodlak!

Jsou do sebe celí žhaví.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 85 fotografií
Když už se jednou Rytmus (41) a Jasmina (28) rozhodli, že svůj vztah tajit nebudou, ani jednoho fanouška nenapadlo, že se budou natáčet v intimních situacích. Poblázněný Rytmus natáčí Jasminu, kde může. Nedávno zveřejnil Instastories, kde skáče na svoji novou lásku do postele a předvádí vlkodlaka. A to není zdaleka všechno...

Některé to může i pohoršovat, ale většina si z toho prostě dělá legraci a nebo je bláznivý vztah Jasminy a Rytmuse (41) zkrátka dojímá. Drsný rapper už není zdaleka tak drsný, protože potom, co se zaláskoval do půvabné moderátorky, pořádně zjihl.

Své fanoušky zásobuje jedním pikantním videem za druhým. V nedávné době se nezdráhala ukázat, jak se Jasmina směje na podlaze. V romsko-bálkánské domácnosti, jak ji Rytmus nazývá, ale smích Jasminy Alagič zní jako motorová pila, kterou zpěvák startuje často a rád.

Jejich soukromí jim, zdá se, přestalo být svaté. Jak jinak by se dalo vysvětlit, že na svém nedávném Istastories předvádí vlkodlaka a skáče Jasmině do postele. Pravděpodobně ji v pozadí kamery okusuje, ale to už v záplavě peřin nemáme možnost spatřit.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy