Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Zvláštní vzkaz Adama Raitera: Zamiloval se ex Agáty Hanychové během show Survivor?

Zamiloval se snad Adam do Veve?
Zdroj: Se souhlasem TV Nova, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Survivor

Truhlář a expřítel Agáty Hanychové Adam Raiter je již ze soutěže Survivor pryč, ale zdá se, že na svou účast nemůže jen tak zapomenout. Před pár dny se vydal na Ukrajinu, aby pomohl tamním obyvatelům, a své auto pojmenoval po Veve, jiné účastnici ze Survivoru. Právě s ní si měl ale během soutěžení lézt neustále na nervy. Přeskočila mezi nimi nakonec jiskra? Odpovědi nabízejí sociální sítě.

V novácké reality show Survivor byli Adam Raiter a Veve (vl. jménem Veronika Přikrylová, pozn. red.) z kmene Azua ti, kteří se neustále dohadovali a lezli si navzájem na nervy. Veve na kamery několikrát zopakovala, že Adama nemůže vystát, protože má neustále chytré řeči a mluví pořád o sobě.

Nakonec byl Adam ze soutěže vyřazen a musel opustit Dominikánskou republiku. Zdá se však, že na svou účast a hlavně na Veve nemůže jen tak zapomenout. Platí zde to, že co se škádlívá, to se rádo mívá?

Dodávku pojmenoval po Veve

Adam před pár dny odjel na Ukrajinu, protože se rozhodl, že pomůže tamním obyvatelům. Na cestu vyrazil v dodávce, kterou pojmenoval Veve. Když se vrátil v pořádku zpět do České republiky, vyfotil dodávku na Václavském náměstí u pomníku svatého Václava.

„Doma. Auto se jmenuje Veve po Veve z ostrova, čím jiným chceš projet válku než v něčem, co se jmenuje po krásný mrše, co přežije snad všechno. Díky Veve,“ napsal k fotografii na Instagramu.

V komentářích mu lidé začali psát, že je opravdový hrdina a mnozí by se zalekli, kdyby museli jet v dnešní době na Ukrajinu. Jsi pro mě vítěz, Adame, protože tohle je opravdový Survivor a ty jsi fakt borec,“ napsal jeden. Tahle cesta vyžadovala odvahu, hodně síly, dobré psychické zdraví, adrenalin, zvědavost, lákavost nebezpečí, dobré srdce, potřebu pomoci a dobrou soustředěnost! Moc milé od tebe to bylo,“ napsal další.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy