Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zvláštní vyznání Marie Růžičkové: Někdy mě chceš zabít, vzkázala Vladimírovi veřejně a přiznala, že i ona to s ním má těžké

Marie Růžičková a Vladimír Růžička
Zdroj: Se souhlasem Marie Růžičkové
+ Dalších 5 fotografií
narozeniny

Hokejový trenér a bývalý útočník Vladimír Růžička oslavil 60. narozeniny. Rodákovi z Mostu, mistru světa a olympijskému vítězi z roku 1998 pogratulovala i jeho manželka Marie, kterou si vzal za ženu v roce 2017. Na podzim téhož roku se jim narodila dcera Lejla. Své dojemné blahopřání zveřejnila Růžičková na sociální síti Facebook a přiznává v něm, že ne vždy to s ní má trenér jednoduché. 

Můj muž dnes slaví krásných 60. Lásko moje, za těch krásných 8 let jsme toho zažili mnoho. Pády, vzestupy, radosti i bolesti. Vždy jsme vše ustáli. Jsme si tak podobní a díky tomu vždy chápeme toho druhého. Vím, že bys mě občas zabil, věř, že já tebe taky, ale díky naší lásce vždy vše zvládneme,“ napsala Marie Růžičková, která ve svém textu zmiňuje i ty, kteří v jejich vztah příliš nevěří a dokonce ho mnohokrát odepisovali.

Spousta v nás nevěří, nechápe, podceňuje a hlavně odsuzuje. Ale jen my dva víme! Moc mi na tobě záleží a vždy budeš má největší láska a srdeční záležitost. Ať už nám život naservíruje cokoli. Vždy ti budu za vše vděčná, budu tě obdivovat a v hloubi duše navždy milovat,“ píše žena, která se dříve živila jako tanečnice, svému manželu Vladimíru Růžičkovi.

Krizi se jim podařilo překonat

Dal jsi mi tu nejúžasnější dceru na světě, která tě bezmezně miluje. Jsi ten nejúžasnější táta na světě a přejeme ti jenom to nejlepší, hodně štěstíčka a hlavně toho zdravíčka. Ještě tě tady dlouho budeme potřebovat. Milujeme tě,“ končí své blahopřání trojnásobnému otci Růžičková.

Slova o vzájemném zabití byla narážkou na to, že je soužití Marie s Vladimírem občas pěkně divoké. Manželství páru se před několika lety dostalo do krize, která vyeskalovala dokonce v dočasný odchod Marie. „Zažili jsme s Vláďou dobu, kdy nám nebylo úplně nejlíp, jednou to zašlo dál, protože se v našem vztahu objevila spousta faktorů, které byly objektivně hodně složité,“ řekla žena kdysi Deníku. Nakonec se ale vrátila a manželům se podařilo krizi mezi sebou zažehnat.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy