Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zvláštní úlovky z fotopastí na Šumavě: Přiletěl legendární Žvejk z Hvězdných válek?

Zvláštní úlovky z fotopastí na Šumavě: Přiletěl legendární Žvejk z Hvězdných válek?
Zdroj: Archiv Matyase Provázka
+ Další 4 fotografie
star wars
Letošní rok by už člověka nemělo nic překvapit. Ale přeci jen. Na Šumavě zachytily fotopasti dvě zvláštní stvoření, která se vzdáleně podobala lidem, zato velmi blízko mají ke zvířatům. Fanoušci legendární série filmů Hvězdné války na první dobrou vědí, o koho jde. Pan Matyas Provázek snímky sdílel do facebookové skupiny a nevěřili byste, jaké vtipné dedukce lidé vymyslí vlastní hlavou!

"Jasně, král Šumavy a Méďa Béďa. který zabloudil ze Skalistých hor," napsal jeden z uživatelů. "Ten první vypadá opravdu jako medvídek a ten druhý jako zastoupený tramp s kytarou," stálo v dalším komentáři. Je nad slunce jasné, kterého z nich by si člověk pořídil domů...

"To jsou imigranti, kteří pokračují dál do Německa, protože v Čechách zůstat nechtějí. Používají takovéto maskování, aby se přechod přes hranice povedl," uvažují další komentující. "Ten medvídek sranda, ale to druhé oblečení jsou maskáče a fungují perfektně. Když si stoupne do křoví, je neviditelný," poznamenal Josef.

"Medvídek Pú a jeho kamarád Yetti turista," stojí v komentářích. "To je Yetti a malý Yetti na útěku z Himálají, kam jim nyní lezou tzv. horolezci a oni tak nemají pokoj. Také jim tam tají ledovce, tak se rozhodli přestěhovat. Evidentně jsou fotogeničtí. Hlavně tedy ten menší," podotkl další uživatel.

Postavy ze Star Wars velmi pobavily

Je nad slunce jasné, že jde hlavně o vtip. Mnoho lidí zná celosvětově známou sérii filmů Star Wars, v překladu Hvězdné války. Větší chlupáč z rasy Wookiee je legendární Žvejk nebo Žvejkal, v originále Chewbacca, a menší 'méďa' je jeden z rasy Ewoků. "Myslím, že byl někdo vyrušen při hraní Star Wars," uvažovala Kristýna. Jedno je jisté, jedinci v kostýmech pobavili desítky lidí. A jak někteří poznamenali v komentářích, alespoň člověk myslí i na něco jiného než na současnou situaci.

Související články

Další články