Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zvláštní nabídka spolubydlení: V Praze můžete žít za hubičku, pokud se necháte zavřít do klece

Zvláštní nabídka spolubydlení: V Praze můžete žít za hubičku, pokud se necháte zavřít do klece
Zdroj: oficiální web
+ Další 2 fotografie
bizarní inzerát
Po internetu začal kolovat inzerát, kde jistý Zdeněk Chatt nabízí spolubydlení za určitou protislužbu. V podstatě vám bohatě stačí, pokud máte kladný vztah k BDSM. Bydleli byste v rodinném domku s dalšími lidmi a dokonce byste nemuseli ani tolik platit. Vše závisí jen na tom, zda jste muž, žena a kolik lidí bude v domě. Ale musíte splnit ještě jednu věc...

Líbilo by se vám bydlet v Praze za hubičku s několika lidmi a o moc se nestarat? Pokud máte rádi BDSM, je to zřejmě nabídka přesně pro vás. Pokud jste submisivní, můžete dostat vlastní lůžko v podobě klece. Jako switch - tedy submisivní i dominantní povaha - sdílíte pokoj právě se subíky. Jako dominantní člověk dostanete vlastní pokoj.

Co je BDSM

BDSM jsou erotické praktiky nebo hraní rolí, které zahrnují otroctví, disciplínu, dominanci a podrobení, sadomasochismus a další související praktiky.

Neplácáš? Nebydlíš

Hlavní podmínkou je, že si spolu vzájemně musíte "hrát". Nemusíte mít s nikým sex, s nikým se nemusíte ani líbat. Stačí jen, když se například jako subinka necháte zpráskat důtkami nebo jako domina někoho svážete několika lany. Od počtu lidí a pohlaví se navíc odvíjí i cena za lůžko nebo pokoj.

Za pokoj zaplatíte 8 900 korun měsíčně. Tam sídlí právě ten dominantní typ, který má navrch. Za lůžko můžete jako submisivní typ nebo switch zaplatit od 1 500 do 4 500 Kč. Muž, který s inzerátem přišel, navíc dopsal, že je možné si zaplatit stravování. Polopenzi za 6 400 korun, all-inclusive za 12 900. V ceně nájmu se navíc nachází i odvoz do práce a z práce.

Například v pokoji, kde by bydleli třeba čtyři submisivní nebo switch typy, záleží, jakého jste pohlaví. Pokud jste žena - platíte 3 400 Kč měsíčně. Pokud muž - 5 400 Kč. Při větším pokoji s více lůžky se cena samozřejmě sníží a s dodržováním všech pravidel a režimů přichází i víc výhod.

Velmi zvláštní inzerát

O tuto velmi bizarní nabídku je však zájem. BDSM příznivci si přijdou na své tím, že si najdou někoho, kdo jim sedne, a zároveň budou mít slušné bydlení v rodinném domku. Zatím se můžou lidé přihlásit, protože se musí vybrat ještě daný dům, kde se bude bydlet a kde se vše předělá do slíbeného stavu. Vznikla i webová stránka, kde se můžete podívat, jak zhruba to bude vypadat.

Zda se projekt podaří uskutečnit, je ve hvězdách. Ještě zajímavější bude sledovat, zda vydrží, protože se nabízí mnoho faktorů, proč by takový druh spolubydlení neklapal. Je navíc možné, že jde jen o vtip či o pouhý průzkum.

Související články

Další články