Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Zvláštní konec Babčákové ve StarDance: Co se stalo a proč všichni mlčí?

Simona Babčáková a Martin Prágr.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Dalších 6 fotografií
Odchod

Pro účinkujícíci i diváky to byla pořádná rána. Hned na začátku sobotního dílu taneční show StarDance se od moderátorů dozvěděli, že Simona Babčáková kvůli dvoum absencím ze soutěže vypadává. Proč se to ale všichni dozvěděli až během věčera? Nic totiž nenasvědčovalo tomu, že by měla vypadnout a ještě v pátek Babčáková normálně trénovala.

Herečka Simona Babčáková nebyla očkovaná proti koronaviru, a tak musela ještě s několika dalšími účinkujícími ve StarDance do karantény, jelikož moderátorka pořadu Tereza Kostková byla pozitivně testovaná. Hygiena si vytrasovala pět lidí a mezi nimi byla právě i Simona.

Jenže tuto sobotu, už se měla Babčáková i s ostatními v pořadu objevit a normálně zatancovat. „Pevně věříme, že zítřejší večer již proběhne zcela standardně. Tak jako před každým přenosem ale ještě všichni účinkující, včetně Terezy, podstupují PCR testy,“ uvedla v pátek mluvčí České televize Karolina Blinková. Kostkové sice měla končit karanténa v neděli, ale v pořadu se nakonec objevila, protože jí dala hygiena výjimku.

Náhlý konec

V sobotu večer se v show Tereza Kostková coby moderátorka společně s Markem Ebenem již tradičně objevila, jenže hned krátce nato oznámili smutnou zprávu. Simona Babčáková byla kvůli nemoci diskvalifikovaná ze soutěže. „Nemůžu komentovat zdravotní stav, to mi nepřísluší. Díky za pochopení. Mohu potvrdit, že kvůli druhé absenci v soutěži nemohou nadále podle pravidel BBC v této soutěži pokračovat,“ prozradila Blesku tisková mluvčí ČT Blinková.

Zdroj ze zákulisí StarDance pro již zmíněný web doplnil: „Simona Babčáková normálně v pátek trénovala, v sobotu přijela ráno na testy a tam se něco stalo,“ tvrdí zdroj ze zákulisí StarDance. „Vše se rozhodlo odpoledne před přímým přenosem a byl jasný příkaz, aby o tom do večera nikdo nemluvil. Většina soutěžících to prostě nevěděla. Nesmělo se to dostat ven, aby živák nikdo neohrozil,“ dodal.

Všichni zarytě mlčí

Od té doby Simona Bačáková i celá Česká televize mlčí. Nikdo nechce sdělit, co se doopravdy stalo. Martin Prágr, taneční partner Babčákové, sdílel na svém instagramu jejich společnou fotografii, kterou doplnil o stručný text: „Je nám to líto, jak to celé dopadlo. Děkujeme vám všem za podporu, hezké zprávy, obrázky od dětí, poslané hlasy. Byla to jízda!.“

Související články

Další články