Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zvládnete to za pár minut: Svést muže není žádná věda. Stačí, když budete umět TOHLE!

S našimi radami sbalíte každého.
Zdroj: Unsplash.com
Muži jsou odjakživa lovci, ale čistě jenom proto, že je ženy nechají. To, jak celý příběh dopadne, určují totiž právě ony. Pokud se vám v baru líbí fešák v rohu, vsaďte se, že svést ho můžete za pár minut. Stačí k tomu umět 5 věcí, které vesměs znamenají jedno. Být ženou, jak se patří.

1. Vsaďte na prvoplán

Pro někoho je absurdní představa, že žena balí muže. Mělo by to přece být naopak. A jelikož my víme, že by to tak skutečně mělo být, narafičíme to tak, aby to vypadalo, že on sbalil nás. Realita ale bude jiná. Kruťte si vlasy kolem prstů, usmívejte se a nezapomeňte přijít do baru s pořádným výstřihem. Muži chtějí vidět tvary, ne vaši duši.

2. Nechejte vykouknout podvazek

Jakmile někoho uhranete, sedněte si vedle něho na barovou stoličku a dejte si nohu přes nohu. Vůbec není na škodu, když vám přitom vykoukne podvazek. Rozhodně si nemusíte připadat jako laciná coura, jelikož a protože muži prostě nenahlížejí do vás, ale na vás.

3. Buďte mu nablízku

Když už vedle pana X budete sedět, nenápadně si poposuňte židli blíž k němu, aby ucítil váš parfém. Jeho kombinace společně s pižmem muže celkem spolehlivě ovládá. Věřte, že jakmile se jednou přiblížíte, on už nebude chtít, abyste se vzdálila.

4. Nehrajte si na šéfovou

Přílišné ambice a měření sil? Na to má kamarády. Vy zůstaňte především ženou, která umí vařit a v jiných oborech se příliš nepohybuje. Udělat ze sebe chudinku určitě není ubožáctví. To, že žena potřebuje neustále s něčím poradit, je přece normální, tak mu ten pocit dopřejte. Ať se cítí jako samec.

5. Obdiv na prvním místě

Jednou z nejdůležitějších věcí je neustále váš objekt touhy chválit. Používejte věty typu „A to byste skutečně dokázal?“ nebo „Dlouho jsem nepoznala tak silného muže,“ a až se po splnění našich pěti bodů kouknete na hodinky, zjistíte, že je u vás doma a uplynulo sotva deset minut. Tak hurá do toho.

Související články

Další články