Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zvítězit měl Roman Vojtek. Citlivka Gránský výhru neustál!

Dát body Gránskému bylo nejjednodušší!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Show Tvoje tvář má známý hlas se neúnavně valí dál. Viděli jsme Shakiru, Jarka Nohavicu nebo Gwen Stefanii. Jak to všechno dopadlo?

Celou show odstartoval Honza Cina jako Billy Joel. Diváci stále zuří, že za celou dobu nevyhrál a nepodařilo se mu to ani tentokrát. Někdy ale na něj přece musí přijít řada! Rozhodně patří k nejlepším zpěvákům i tanečníkům.

Dále nastoupila Marta Jandová (42) a přinesla plážovou atmosféru letní pecky Lambáda. Tančila jako o život, ale na vítězství to nestačilo.

Pak se v show po dlouhé době objevila česká píseň. Té se zhostil fešák Gránský. Maskéři se sice snažili, ale podle diváků vypadal Gránský jako Kurt Cobain (49) s knírkem. Zazpívat Nohavicu prostě není jen tak. Chyběl jeho typický chraplavý projev, ale David se snažil. S tímhle úkolem nebylo lehké se poprat a od poroty se mu dostalo pochvaly.

Podpořili ho i ostatní soutěžící a on předvedl při výhře scénu hodnou vítězky Miss a Karla Gotta dohromady. „To jsem nečekal,“ řekl se slzami v očích. Málem došlo i na světový mír. Pak si pozval ostatní na pódium a znovu odrecitoval Nohavicu.

Jindy unylá Ivana Jirešová předvedla skvělý výkon jako Gwen Stefani. Sice ke konci náročnou taneční sestavu moc neudýchala, ale konečně nenudila tak, jako v minulých dílech.

Na Markétu Procházkovou vyšli Guns N' Roses, ale tu pravou rockovou šťávu do toho drobná zpěvačka nedala.

Naproti tomu celou show ukradl Roman Vojtek jako Shakira. Znovu ho navlékli do ženského kostýmu a udělali dobře, protože Roman si ze sebe dokáže udělat srandu a opravdu to tam rozjel. Kdo ho neviděl, jak se potírá bahnem, přišel o hodně! Vyhrát měl tento týden on!

Aničku Slováčkovou zase oblékli do kraťasů, aby mohla ukázat své nohy. Adama Mišíka nepřekonala ani náhodou, ale bylo to tím, že měla od rebelky Miley Cyrus poměrně nudnou písničku.

Na závěr vystoupil Miroslav Etzler. Ten jako vždy vyfasoval píseň, u které se nemusí moc hýbat a mohl se soustředit na zpěv. Maskéři si dali na jeho kostýmu Elly Fitzgerald opravdu záležet. Jeho výkon byl dojemný.

Trapnost večera klasicky udržoval moderátor Ondřej Sokol (45). Ten už několikrát během show používal vulgarismy, ale tentokrát mu bylo žinantní použít výraz „nevěstinec“, a nakonec ho ještě další minuty urputně vysvětloval. Jestli bude takhle vyvádět i při moderování Slavíka, máme se na co těšit.

Související články

Další články