Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zvítězit měl původně někdo jiný: Výsledky StarDance byly změněny na poslední chvíli

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 9 fotografií
StarDance
V jubilejní, desáté řadě taneční soutěže StarDance v sobotu zvítězila herečka Veronika Khek Kubařová společně s jejím tanečním partnerem Dominikem Vodičkou. Do poslední chvíle to však vypadalo, že zvítězí někdo jiný.

Na obrazovkách České televize jsme v sobotu mohli sledovat velké finále desáté řady StarDance. V posledním kole nám zatančily tři páry, a to Matouš Ruml a Natálie Otáhalová, Jakub Vágner a Michaela Nováková a Veronika KubařováDominikem Vodičkou.

Podle informací Blesku to ze začátku vypadalo, že vítězství má v kapse Jakub Vágner s Novákovou. „Máme zprávu, že Jakub Vágner celý týden vedl,“ prozradil člověk blízký vedení soutěže StarDance.

Ovšem pak přišel na řadu freestyle tanec a poté, co Kubařová zazpívala hit od Hany Hegerové Potměšilý host, hlasování se zvrhlo a vítězství měla v kapse.

Jakub Vágner s Michaelou nakonec skončili třetí, ale to jim vůbec nevadilo. Už jen dostat se do finále pro ně bylo dostatečný úspěch.

Související články

Další články