Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zvířecí zombie apokalypsa: Mrtví norkové hromadně vstávají z masových hrobů a hýbou se

zombie
Dánský ministr potravin a zemědělství Mogens Jensen přikázal, že je potřeba vybít celkem 17 milionů norků, a to z toho důvodu, že je napadla zákeřná mutace koronaviru. Norci, kteří byli pohřbení v masových hrobech, se z nich začali ale postupně dostávat.

Kvůli zákeřnému koronaviru, který zmutoval, je potřeba v Dánsku vybít na 17 milionů norků. Odborníci se původně domnívali, že koronavirus se na zvířata nepřenáší. Jak se ale ukázalo, je to lež, a v Dánsku mají v současné době velký problém.

Podle DailyMailu byla všem chovatelům norků nabídnuta finanční kompenzace a velký bonus, pokud zvířata zabijí do deseti dní od nuceného vybíjení zvířat. Z nákladního automobilu, který následně převážel zvířata do masových hrobů, několik norků vypadlo a byli roztroušeni na dvacetikilometrovém úseku u silnice.

Za pár dní si místní obyvatelé začali stěžovat na velký smrad a navíc se tlející těla norků začala objevovat mimo hroby. Lidé se okamžitě obávali toho, že je čeká nějaká velká norková zombie apokalypsa.

Vysvětlení je ale prosté. Při rozkládání se do norků pohřbených v mělkých hrobech začal uvolňovat plyn, který je může vynášet ze země směrem vzhůru. „Ve spojitosti s rozkladem dochází k tvorbě plynů, kvůli kterým se norek trochu zvětší. V nejhorším případě je to vytlačí ven ze země,“ sdělil televizi DR Thomas Kristensen z národní policie.

Související články

Další články