Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zvířecí láska: Tyhle slavné osobnosti se nedokázaly vzdát svých televizních mazlíčků

Will Smith se svým psím parťákem ve filmu Já legenda. S fenkou Abbey se velmi skamarádil.
Zdroj: Warner Bros. Pictures
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Pouto, které si lidé dokáží vytvořit se zvířaty, je bezesporu silné a zajímavé. Ačkoliv páníčci nemohou se svými mazlíčky mluvit, vzájemnou lásku si dokazují všemožnými způsoby. Natáčení filmů a seriálů obvykle trvá dlouho, a proto, pokud herci natáčí se zvířaty, je zcela logické, že si k nim vytvoří vztah. Tihle slavní se svých televizních chlupatých miláčků nedokázali vzdát.

Natáčení filmů i seriálů je běh na dlouhou trať, některé scény vyžadují počasí, na které musí tvůrci čekat, další jsou pak natolik složité, že se natáčí i několik dní. Pouto tak vzniká nejen mezi herci a štábem, ale přirůstají k sobě i představitelé rolí a jejich mazlíčků.

Jen málokdo, kdo viděl snímek Já, legenda, neobrečel scénu, v níž Will Smith přišel o svého psa. Jakkoliv byl film smutný, realita byla o poznání veselejší. Smith a fenka Abbey si totiž mezi sebou vytvořili velmi silné pouto a herec neodolal a po natáčení si ji nechal.

Will Smith není jediný, kdo se rozhodl, že se svým televizním mazlíčkem zůstane i po natáčení. Do němých tváří zkrátka není vůbec těžké se zamilovat. Podívejte se do galerie na herce, kteří si svá zvířata z filmů a seriálů skutečně nechali, protože se jich zkrátka a dobře nedokázali vzdát.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy