Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Zvířecí detektiv Jim Carrey slaví 61. narozeniny. Za svůj život si prošel hodně vztahy, jeho láska se zabila

Herec Jim Carrey stárne, ale pořád je to štramák.
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
Narozeniny

Slavný herec s nenapodobitelnými grimasy Jim Carrey dnes slaví 61. narozeniny. I když jeho herecké začátky byly velmi obtížné, tak se i přesto stal jedním z nejoblíbenějších herců v Hollywoodu. Kariérně se mu sice dařilo, ale v lásce tolik štěstí neměl. Jeho náručí prošla řada krásných žen, ale známý Ace Ventura je nejraději sám, jak ostatně prohlásil v rozhovoru pro magazín Radio Times.

Kanadský herec a komik Jim Carrey měl za svůj život opravdu řadu dívek. Bohužel si je nedokázal příliš dlouho udržet. Jeho první ženou byla Melissa Womer, s níž má své jediné dítě, Jane Carrey. Krátkodobější vztahy pak prožil s Lauren Holly, kolegyní Renée Zellweger či Jenny McCarthy.

Tragický konec vztahu

Nejsmutnější jeho vztah skončil v roce 2015, když jeho partnerka Cathriona White spáchala sebevraždu. Umělecká maskérka byla nalezena mrtvá ve svém domě, příčinou smrti bylo předávkování drogami. Sama předtím zanechala vzkaz, ve kterém stálo: Jime miluji tě. Prosím, odpusť mi, jak informoval Daily Mail.

V roce 2019 se pak objevil na předávání Zlatých glóbů po boku nové přítelkyně Ginger Gonzaga. Podle všeho by měl herec s touto partnerkou stále být, ale jelikož si své soukromí rád hlídá, tak to není zcela jasné.

Jim je samotář

Herec ale ze všeho nejradši miluje chvíle, když může být úplně sám, jak přiznal v rozhovoru pro magazín Radio Times. "Můj osobní život by se dal popsat jako život poustevníka v izolaci. Rád se maximálně izoluji od okolního světa. Trávím spoustu času sám se sebou. Jsem nejraději ze všeho sám, takže je to tak v pořádku. Pro některé lidi by to mohlo být dost divné a nepříjemné, ovšem já si to opravdu užívám," svěřil se Jim Carrey.

Jima Carreyho proslavily filmy jako například Maska, Ace Ventura, Grinch, Lhář, lhář a spoustu dalších.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy