Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Zvíře podle znamení zvěrokruhu: Pro Střelce hlodavce, Štírovi kupte raději hada

Štírovi kupte hada.
Někdo má rád zvířata, jiný zase ne. Ke každému se ale nějaký ten domácí mazlíček hodí. Přinášíme vám horoskop, kde se dozvíte, zda je pro vás vhodný pes, a nebo raději rybičky. No řekněte sami, sedí to na vás?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Beran miluje nezávislost, proto je pro něj dobré pořídit si zvíře, které to má podobně. Ideální je tedy kočka. Víte, co se říká? Kočka nežije s vámi, ale vy žijete s kočkou. Beranovi to bude naprosto vyhovovat.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Romantický Býk to má přesně naopak. Potřebuje mít parťáka na život a na smrt, proto by si měl pořídit psa, nejlépe rodinného, za kterého je považován labrador nebo zlatý retrívr. To je rasa přesně pro něj.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci celý život nezavřou pusu, i proto je pro ně ideální kamarád papoušek. Ten je na tom podobně. S papouškem si může Blíženec povídat od rána do večera, alespoň nebude otravovat ostatní.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Pro Raka je nejdůležitější rodinné zázemí. On samotný je velmi citlivý, proto pro něj není dobré velké zvíře, ale spíše malý roztomilý křeček, o kterého se může snadno postarat. Ten mu totiž neuteče.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Lev má výrazný charakter a je rád autoritou pro okolí. Přes nepřehlédnutelný zjev je na něm něco tajemného. I proto by mu měl po boku stát kůň. Toho také nikdo nepřehlédne a z výrazu se jen těžko dá poznat, co si myslí.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Panny rády uklízejí. Bordel doma zkrátka nesnesou. Už jen z té představy mají husí kůži. I z toho důvodu by si měly pořídit zvíře, které nenadělá moc svinčík. Rybičky v akváriu jsou pro ně naprosto ideální.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váhy jsou rozvážné jako málokdo. Než se k něčemu rozhoupou, trvá to věčnost. Smýšlejí tedy podobně jako želvy, které by jim doma určitě neměly chybět. Těm totiž taky všechno trvá sto let.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Štíři jsou odjakživa tajemní a sexy. Ve většině případů pořádně nevíte, co si o nich máte myslet. Stejně jako o hadech, kteří se plíživě dostanou přesně tam, kam potřebují. Štír by se měl hadů pořídit několik.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Střelci mají také temperamentu na rozdávání, i proto by si měli pořídit nějakého hopsavého hlodavce. Oni sami chvilku neposedí, a tak se budou s činčilou skvěle doplňovat.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

Člověk ve znamení Kozoroha je velmi pečlivý a všechno dokáže dotáhnout do konce. Z toho důvodu si může pořídit těžko vychovatelné zvíře, jelikož ho prostě zvládne vychovat. Doporučujeme bígla.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Zrozenci Vodnáře jsou romantické duše, které potřebují svobodu. Ideální zvíře je pro ně pták, který ji potřebuje stejně jako oni. Adeptem na vhodné zvíře může být andulka a nebo rovnou dvě, ať jim není smutno.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Ryby jsou občas přecitlivělé. Potřebují někoho, kdo se na ně bude umět navázat a dostane z nich negativní energii. Není tedy od věci si pořídit zakrslého králíka nebo morče.

Mohlo by vás zajímat

Další články