Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zvířata to mají jako lidé: Která jsou mimořádně náruživá a kterým se do toho moc nechce?

Pandy se mají rády
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Pohlavní akt je oblíbená denní činnost nejenom lidí. Náruživě si jej užívají i některá zvířátka. Dokonce používají k vyvrcholení podobné či doslova totožné polohy jako člověk. Které druhy si užívají jako stejně jako člověk? A které se musí doslova přemlouvat k činu? Podívejte se na pět nejnáruživějších zástupců živočišné říše.

Bonobo Nejznámější trpasličí šimpanz alias bonobo je naprostý bourák všech zvířat. Jeho náruživost nezná mezí. Nejsou to žádní puritáni, akt mají jako podobu vřelého pozdravu či jako komunikaci s dalšími členy klanu. Dokáží si užívat celé dny. V jejich repertoáru jsou různé druhy sexu. Nejvíce si užívají ti nejvýše postavení samci, níže postaveným samcům pomáhá jejich maminka. Ostatně jako v lidském životě, že? Navíc přítomnost matky při páření bonobů zvyšuje reprodukční úspěch samců. Jsou jediní zvířecí tvorové, kteří si užívají kontaktu tváří v tvář jako lidé. Tyto opičky jsou i bisexuálně aktivní. Takže jsou to prostě mistři ve svém oboru.

Zebry Tyto pruhované sestřenice koní své geny nezapřou. Jejich černá hustá hříva rozpálí každého samce. Rádi spolu jezdí na zebří vlně vášně. Ovšem samci mohou přejít přes přechod v pravého samce až ve 4 letech. Na koníčka to neumí, ale polohu zezadu ovládají bravurně. Zebry prostě vědí, do jakého pruhu se mají zařadit.

Nosorožec Statný tvor s pořádným rohem se dá považovat za držáka mezi zvířaty. Samci jsou schopni vydržet tak dlouhý sex, až samičku naprosto unaví. Průměrný akt trvá 20–40 minut. Po 40 minutách samička nosorožce poklesne pod tíhou náruživého partnera. Je totiž příliš těžký a takový nápor se dlouho vydržet prostě nedá! Umíte si představit 40minutové dovádění s mužem jako kolos? Rekord v nosorožčím dovádění byl neuvěřitelnou hodinu a půl. Samec přesto vykoná mnoho ejakulací. Výzkumy z National Geographic udávají až 20 a více. A to je pořádná nálož!

Panda Pandí kamasútra je celkem nudná. Rozmožují se celkem málo a ne moc rády. Samičky mají plodné období jen 3–7 dní v roce, takže se doslova musí přemlouvat k činu. Navíc u toho vydávají až moc podivné zvuky. Toto sténání však neodradilo panďáka Lu Lu. Ten to vydržel neskutečných 18 minut a 3 sekundy. Jejich akt byl dokonce přenášen online. Lu Lu je ovšem světlá výjimka. Další pandí samci průměrňáci tomu dávají pouhých 30 vteřin.

Želvy Želváci to mají s želvičkami těžké. Aby si užili reprodukční dovádění, musí svou samičku doslova dohonit. A následně se na ní udržet. Což přes tvrdý krunýř rozhodně vyžaduje určitou dávku zkušeností. Samička drží do té doby, než se jí to přestane líbit. Poté se zvedne a želvím tempem odkráčí o dům dál. To jsou prostě želvy .

Související články

Další články