Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zvínovaná Dáda žalostně kňučela do kamery a napadla naši blogerku! Tohle VIDEO musíte vidět!

Dáda hledala útěchu na dně skleničky, dělala grimasy a Felix byl z toho
vystrašený.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Sice se bývalá královna dětských srdcí Dáda Patrasová snaží tvářit, že ji nevěry manžela Felixe Slováčka nedostaly na kolena, jenže opak je pravdou. Dostává se až na dno a napadá i ženské, které s hudebníkem nikdy nic neměly. Útočila i na naši blogerku Katku Kristelovou. Co se to s ní proboha stalo?

Jindy sofistikovaná dáma Dagmar Patrasová (59) se pěkně předvedla. Na společenské akci do sebe klopila jednu skleničku za druhou, až byla totálně mimo. Bylo to poznat i v rozhovoru pro Top Star, kde se jí pěkně motal jazyk. Jenže kéž by to bylo to jediné, co ten večer provedla.

Značně ovíněná Dáda pustila své emoce ven a bylo poznat, že jí nevěrník Felix Slováček (72) stále leží v žaludku. Dokonce když se bavil s naší blogerkou Kateřinou Kristelovou (35), tak jí začala nadávat do ku*ev. Myslela si, že jí chce atraktivní bloncka sbalit manžela.

„Když přišla Dáda a viděla to, popadl ji amok! Začala na Katku křičet, proč už i ona svádí jejího muže! Prý si myslela, že jsou kamarádky, ale teď vidí, že je další v řadě po Gelemové,“ řekl očitý svědek události deníku Blesk.

Kdo si ale myslel, že Kristelové vyškrábe oči a vytrhá ty peroxidové vlasy, tak se mýlil. Dáda se zničehonic vrhla Kateřině do náruče a místo bitky přišlo usmíření. Asi hladina alkoholu stoupla do míry, kdy se z krvelačné Dády stal přívětivý pudlík.

A pak se vrávoravým krokem s podpěrou kamarádky sunula k autu, kde se skoro rozbrečela. Stres po provalení nevěry Felixe s výtvarnicí Lucií Gelemovou (33) se na ní opravdu podepsal.

„Divíte se mi? Ty tři měsíce byly obrovská zkouška nervů. Navíc to nekončí,“ omlouvala své chování Patrasová. Ale měla by si uvědomit, že alkoholem rozhodně nic nespraví. A spíš si udělá ještě větší ostudu, než jí způsobil její muž s milenkou Lucií.

Více se o celé kauze dozvíte v pondělním Top Star magazínu, tak si ho nenechte ujít. Dozvíte se další pikantnosti. A teď se podívejte na reportáž, kde Dáda značně přebrala a v zákulisí ztropila scénu.

Související články

Další články