Petr Zvěřina z Václaváku nejen že už nemá babettu, ale pravděpodobně už nemá ani na benzin do ní.

Jeden z mála prvních VyVolených, který se dokázal několik let živit po diskotékách jako promotér a dýdžej, živoří na hranici životního minima s novomanželkou Nikolou v zahradní chatce na pomezí pražské Chuchle a Slivence a podle informací z jeho okolí má aktuálně odpojenou elektřinu kvůli nedoplatkům, dluží v samoobsluze v Chuchli za nákup a živí se de facto ovocem ze svého sadu.

„Nedaří se mi, no, blbý je, že mi to už zasahuje i do vztahu,“ říká Zvěřina a není se co divit. Jeho manželka totiž před ním žila s hvězdou NHL Alešem Kotalíkem, jehož roční příjem se pohybuje okolo tří milionů dolarů, což se o Zvěřinovi momentálně říct nedá.

Celou situaci podle velmi dobře informovaného zdroje z okolí padlé legendy televizního vysílání ještě eskaluje fakt, že hladovějící moderátor zřejmě propadl sektě nebo nějakému náboženskému směru východního typu. Podle fotografií a informací z Facebooku jednoho z jeho přátel uspořádal Zvěřina nedávno na své zahradě večírek na svou podporu, kam pozval nejbližší přátele, kteří se mu složili na nejzákladnější potřeby. Zvěřina se měl následně opilý drahým alkoholem, který lépe situovaní přátelé donesli Petrovi na rozloučenou, modlit k jakési mohyle za to, aby se mu peníze do budoucna rozmnožily.

Šíleně působí také fotografie z galerie našeho zdroje, na které se Zvěřina věnuje „osobní hygieně“ ve studené vodě ve vědru na zahradě u své chýše, přestože má do objektu zavedenou vodu. Zdá se, že moderátor už má odpojenou i tu a koupat se musí ve studené vodě ze studny, vzdálené několik set metrů od zahrady.

Petr svou situaci obšírněji zatím komentovat nechtěl, ale na naši nabídku potravinové pomoci od redakce reagoval vstřícně a dodal, že se za nás bude modlit. Au.