Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zvedněte p*del! Jakub Štáfek zveřejnil předvolební video bez servítků

Když se umělci vloží do politiky, ne vždycky to dopadne tak, že se na jejich výtvory vydržíte dodívat do konce a jejich angažovanost na mnoho lidí působí jako červený hadr na býka. Svou trošku do předvolebního boje se rozhodl přidat i oblíbený herec Jakub Štáfek a apeluje hlavně na mladé voliče.

"Před nějakou dobou jsem byl osloven politickou stranou, kterou nechci jmenovat, zda bych se s nimi nespojil a nepomohl jim v politické kampani. Bylo mi za to nabídnuto relativně dost peněz. Dlouze jsem nabídku zvažoval, nicméně dospěl jsem k tomu, že to není správná cesta, že peníze nejsou všechno a že se s politickou stranou spojovat nechci, ačkoliv mi třeba může být v jistých směrech sympatická," vysvětlil Štáfek s tím, že tato nabídka jej přiměla o volbách a politice více přemýšlet.

"Nakonec jsem si řekl, že to minimum, co můžu udělat, je alespoň říct to nejdůležitější, co mám na srdci. Aniž bych byl spojován s politickou stranou. Protože pustit se do něčeho, co je apolitické a co jen říká, že volit je správné a týká se to každého z nás, mi přijde rozumné," dodal herec.

Související články

Další články