Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Žvanil Wenger opět selhal: Už konečně vypadni, přejí si fanoušci!

Žvanil Wenger opět selhal: Už konečně vypadni, přejí si fanoušci!
Zdroj: Profimedia.cz
Wenger před sezonou opět nasliboval hory, doly, ale zase z toho nic nebylo a fanoušci toho mají až po krk. Nejraději by byli, kdyby si sbalil "svých pět švestek" a z londýnského velkoklubu se pakoval.

Slavný trenér se před začátkem ligového ročníku už viděl s trofejí v ruce, ovšem zase selhal, jako již tradičně. Tým měl přitom k dispozici více než silný a k tomu všemu většina velkoklubů letos v Premier League selhala a titul nejspíše získá senzačně Leicester.

Příznivci "kanonýrů" toho samozřejmě mají až po krk. "Wenger ven! Vypadni, Arsene! Děkujeme za vzpomínky, ale nyní už je čas říci na shledanou" - to jsou slova, která mají fanoušci pro kouče jejich milovaného Arsenalu.

"Bylo podivné, jakou atmosféru měl tento zápas. Někteří fanoušci protestovali, to je pravda, ale většina za mnou stejně stála, vědí moc dobře, co jsem pro Arsenal udělal," komentoval celou situaci Francouz.

Pravdou ale je, že bez trofeje to v Arsenalu dlouho nepůjde a je otázkou času, kdy to pochopí i vedení a přivede do klubu někoho, kdo to změní a udělá fanouškům radost.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy