Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Žužlá Rytmusovi nehty rty plnými kyseliny? Víme, co všechno je na jeho nové holce umělé!

Rytmus a Jasmina
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Pro jedny je to nehorázná exotická šťabajzna, jiným připadá jako až moc přeplastikovaná holka. Jasmina Alagič (28), která podle našich informací nahradila po boku Rytmuse (41) Daru Rolins (45), opravdu působí, jako by ani píď jejího těla nezůstala bez zásahu plastických chirurgů. Jak to tedy je?

Jasmina, jež podle exkluzivních zjištění naší redakce randí se slovenským rapperem, sama pochopitelně přísahá na všechna božstva showbyznysu, že je celá přírodní.

„Stejně mi nebude nikdo věřit. Nechala jsem si jen dát kyselinu do úst. Ale velmi málo. Měla jsem podstatně výraznější spodní ret. Velmi mě baví, že hromada lidí říká: ‚Haha, tomu tak uvěříme,‘“ prozradila nedávno Jasmina youtuberce Milly.

Pevně věříme, že Jasmina nebude svému novému frajerovi okusovat nehty na nohou svými kyselinovými rtíky, jak to dělala jeho bývalka Dara. A když už, že se tím taky nebude chlubit veřejně.

Nová moderátorka SuperStar, jež sekunduje ostřílenému Leoši Marešovi, se sice nedávno nechala slyšet, že chlapi ji moc nezajímají a jde jí spíš o kariéru, s Rytmusem je to ale jiné.

Na přímý dotaz její manažerka vztah nevyvrátila. „Oba jsou velmi dobří přátelé. Rytmus Jasminu hodně podporuje v SuperStar, jelikož sám v téhle show působil jako porotce,“ mlžila pro server pluska.sk Gabriela Drobová.

A kdybyste o ní chtěli vědět nějakou méně pikantní informaci, tak vězte, že z hollywoodských idolů tajně miluje Adama Sandlera. Jeho intelektuální humor považuje za boží!

Související články

Další články