Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Zuzana Plačková znovu ve svatebním: Královna slovenského Instagramu se podruhé vdala!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Las Vegas
Královna slovenského Instagramu Zuzana Plačková (27) se znovu postavila k oltáři. Obnovení svazku manželského s Reném Strauzsem, kterého si poprvé vzala v říjnu roku 2015, probíhalo v Las Vegas a na obřadu tudíž nesměl chybět ani imitátor Elvise Presleyho.

Když si Zuzana Strauzs Plačková svého muže poprvé brala, vypadala úplně jinak. Tehdy se vdávala jako blondýna, s obrovským poprsím nacpaným v růžových šatech, které byly posety křišťálovými kamínky Swarovski a jejich cena se vyšplhala na půl milionu korun. V Las Vegas se vdala v bílých šatech, se zmenšenými ňadry a tmavými vlasy.

Svatby se zúčastnili nejbližší přátelé manželského páru, kteří se k nim později připojili i na velké oslavě. V Las Vegas tak zněly klasické české hity, jako například Nonstop od Michala Davida a Dlouhá noc od Heleny Vondráčkové.

Nevěsta vypadala na své druhé svatbě skvěle, s prvním obřadem se ten letošní nedá srovnávat. Zuzana už přesně ví, co jí sluší, a svých znalostí v oblasti módy a krásy při obnovení svazku využila. Zdá se, že její manželství s Reném Strauzsem stále perfektně klape.

Související články

Další články