Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Zuzana Plačková: Ženy, které obdivuji a inspirují mě! Pokud jiné potřebují stylistu, nemají vkus

Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
I když nejsem typ ženy, která by vyhledávala extravagantní a barevné kreace, miluji svoji sportovní eleganci. Mám ráda sportovní oblečení a aktuálně u mě nenajdete žádné výstřihy a ani boty na podpatku! Cítím se lépe v ležérním stylu a ráda kombinuji kousky, aby více vynikla ženská krása.

Jelikož se jedná o můj blog, ráda bych vám prozradila, které ženy a dívky jsou pro mě jednoznačně nejstylovější jak na Slovensku, tak v Česku. Není to tak, že bych nedokázala uznat a složit poklonu někomu, kdo vypadá opravdu dobře!

Mnohé z těch, které vám dnes vyjmenuji, jsou v módě jako ryby ve vodě.

1. Jedničku si rozhodně zaslouží prominentní lékařka Alena Pallová, je to jedna z nejlépe oblékaných žen, které znám.

2. Stylová a každý den jiná je také moderátorka Alexandra Orviská, miluju její styl! Tahle žena si může na sebe vzít cokoliv, pořád vypadá skvěle!

3. Další dokonalou ženou je vizážistka a momentálně nejvyhledávanější ve svém oboru Lucia Sládečková alias Lucid. Její styl si zamiluje snad každá žena a i já mám k jejímu vkusu a stylu nejblíž.

4. Z Česka je to jednoznačně Monika Marešová (43)! Opravdu stylová a krásná žena. Její kombinace džíny a triko jednoduše miluji.

5. Mezi tyhle krásky patří určitě také stylová, mladá a krásná blogerka Veronica Biasiol, která je jedna z nejhezčích dívek v České republice, aspoň podle mě. Pokaždé je dokonale upravená a svá.

K těmto dívkám patří samozřejmě i Monika Bagárová a taktéž Nela Slováková (28). Občas mě zaujme i blondýnka Dominika Myslivcová (23). Pokud jste čekali jiná známá jména, tak to sorry, ale tohle jsou reálné ženy, které já osobně denně sleduji a líbí se mi jejich styl!

I když jste možná čekali, že budu mluvit o známějších stálicích v šoubyznysu, jste na omylu! To, že ženskou obleče a upraví stylista, není vkus a ani její osobitý styl! Proto nepochopím, k čemu krásné a mladé dívky potřebují vlastně stylisty? To jsou opravdu některé ženy a dívky tak zoufalé a bez vkusu, že se musí nechat řídit někým jiným?

Související články

Další články