Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zuzana Plačková vytočila všechny hatery! Co jim vzkázala, budou rozdýchávat dlouho

Zuzana Plačková vytočila všechny hatery! Co jim vzkázala, budou rozdýchávat dlouho
Zdroj: instagram
+ Dalších 19 fotografií
Provokativní, stylová a hlavně úspěšná Zuzana Plačková (26) je nejen naší blogerkou, ale také jednou z nejsledovanějších osobností na sociálních sítích. Tentokrát pouhou fotkou a pár slovy vytočila všechny, co jí závidí!

Playmate, modelka a blogerka eXtra.cz Zuzana Plačková ví, jak vytočit všechny, kteří jí závidí nebo urážejí na sociálních sítích. Nedávno promluvila ve svém blogu o tom, jak vyzrát na primitivní lidi, kteří se schovávají pod falešnou identitou jen proto, aby vás mohli urazit.

Zuzana ale ráda mluví otevřeně a nebere si servítky! Tentokrát chtěla lidi motivovat, ale nepřející lidé se opět ozvali. Na svůj profil napsala krátce k fotografii: "Miluji ten pocit svobody, jít si, kdy chci a kam chci. Jednoduše být sama sobě pánem a nebýt na někom závislá. Přeji vám, abyste to také jednou zažili!"

Pár upřímných slov od Zuzany její hateři neunesli a strhla se lavina kritiky. Všichni totiž řeší, jak a kolik Zuzana vydělává, kde bere tak velké částky, aby si mohla dovolit denně utrácet tisíce eur. Sexy brunetka pro vás připravuje blog na téma, jak, kde a hlavně kolik vydělává. Máte se na co těšit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy