Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zuzana Plačková v tom lítá: Policie našla 9 kilo pervitinu a pěstírnu marihuany

Zuzana Plačková v tom lítá: Policie našla 9 kilo pervitinu a pěstírnu marihuany
Zdroj: Profimedia

Instagramovou královnu Zuzanu Plačkovou (30) v pondělí zadržela policie a dle slovenských médií ji měli obvinit z drogové trestné činnosti a členství ve zločinecké skupině. Podle portálu topky.sk policie při drogové razii našla devět kilogramů pervitinu a velkou pěstírnu marihuany.

Zuzana Plačková a její manžel René mají pořádný malér. V pondělí skončili v klepetech v souvislosti s drogovou trestnou činností. Podle portálu topky.sk našla NAKA v rámci razie celkem 9 kilo pervitinu a pěstírnu marihuany, neupřesnila ale ani kde, ani u koho.

Příslušníci Národní kriminální agentury v pondělí zasahovali od časných ranních hodin na více místech v Bratislavském, Trnavském a Trenčínském kraji. V časných ranních hodinách si posvítili i na královnu Instagramu Zuzanu Strausz Plačkovou a jejího manžela Reného.

Dvojici muži zákona sbalili v jejich bytě v bratislavském Ružinově. Následovalo prohledávání několika nemovitostí a vozidel, které manželé vlastní. Prohledávali i jejich nový rodinný dům v Miloslavově, kam policisté přivezli i speciálně vycvičeného psa. Podle informací televize Joj všechny zadržené převezli do Trenčína k výslechu.

V rámci velké protidrogové akce měla NAKA zadržet celkem 15 osob. Mezi nimi i bývalého reprezentanta v judu Tibora G., který měl být šéfem této organizované skupiny. Kromě něj také známého podnikatele Miroslava F. z Hlohovce. Policisté měli zajistit i větší množství drog, konkrétně přes 9 kilo pervitinu a laboratoř na pěstování marihuany.

"Během domovních prohlídek jsme zajistili více než devět kilo metamfetaminu, z kterého by se dalo vyrobit minimálně 90 tisíc jednorázových dávek drogy. Zajistili jsme i zbraně, střelivo, cigarety a více než 70.000 eur (1 781 010 korun) v hotovosti," uvedla slovenská policie.​

Související články

Další články