Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Zuzana Plačková v slzách: Když si pro mě přišli, myslela jsem, že to je skrytá kamera

Zuzana Strausz Plačková: Když si pro ni přišla policie, myslela si, že je to skrytá kamera
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Drogy

Zadržená Zuzana Strausz Plačková (30) čelí podezření ze členství ve zločinecké skupině, která měla na Slovensku obchodovat s drogami. Influencerka si podle slovenských webů ještě několik hodin po zadržení myslela, že se jedná o skrytou kameru. Celé skupině čítající patnáct osob hrozí vysoké tresty, spekuluje se i o doživotí.

Je Zuzana Plačková členkou zločinecké skupiny?

Jedna z nejúspěšnějších influencerek slovenského Instagramu Zuzana Plačková (30) aktuálně prožívá jen těžko představitelnou noční můru. V pondělí byla spolu s manželem a dalšími třinácti osobami zadržena policií. Podle TV JOJ podal prokurátor návrh na vazební stíhání jak influencerky, tak i dalších zadržených osob. Plačková čelí podezření z účasti v organizované skupině, která měla obchodovat s drogami.

"Zločinecká skupina ve složení Tibor Gubáň, Peter Šoka, Miroslav Farkaš, Dávid Lukáč, René Strausz a Zuzana Strausz Plačková, působící na území Trnavského, Bratislavského a Trenčínského kraje, v době od roku 2012 do současnosti vykonávala za účelem zisku prostřednictvím vytvoření infrastruktury lidí dovoz drogy zvané kokain a následně ji distribuovala přes síť dealerů koncovým uživatelům drogy," stojí v usnesení o obvinění. Všem obviněným hrozí vysoké tresty, slovenský portál tvnoviny.sk dokonce spekuluje, že by Plačkovou mohlo čekat i doživotí.

Myslela, že je to skrytá kamera

Během zatýkání působila ještě Zuzana sebevědomě, fanouškům i novinářům vzkazovala, aby ji sledovali na Instagramu. A to zřejmě i zabralo, od kauzy jí na účtě přibylo 20 tisíc nových fanoušků. Slovenka se tak pyšní neuvěřitelným počtem 773 tisíc followers. Podle informací webu Pluska si ale Plačková ještě několik hodin po zatčení myslela, že se jedná o skrytou kameru. Realita byla ale jiná.

"Za rok 2020 jsem si vydělala přes milion eur na produktech a Instagramu. Tak si prosím odpusťte trapné konspirace. Pardon, že jsem si dovolila vydělávat tolik a neseděla doma na řiti, ale pracovala a nečekala na to, aby mi padali z nebe pečení holubi," vzkázala Plačková na svou obranu.

"Během domovních prohlídek zajistili policisté více než devět kilo metamfetaminu, z nichž by se dalo vyrobit minimálně 90 tisíc jednorázových dávek drogy. Zajistili i zbraně, střelivo, cigarety a více než 70.000 eur," uvedla v oficiálních vyjádření slovenská policie.

Související články

Další články