Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Zuzana Plačková: Tohle je 5 věcí, které nesmí chybět v mém kufru na cestách

Ptáte se mě často, co všechno si s sebou balím do kufru.
Zdroj: instagram
+ Dalších 19 fotografií
Je jasné, že když cestuji někam do zahraničí, nezapomínám si vzít doklady, peníze a jiné nevyhnutelné věci. Teď vám ale prozradím, kterých 5 věcí nesmí nikdy chybět v mém kufru, když jedu na jakýkoliv výlet nebo dovolenou.

Některé věci se vám mohou zdát divné, ale každý máme nějaké své úchylky a tohle jsou ty moje!

  1. Možná jsem opravdu divná nebo zvláštní, ale v mém kufru rozhodně nesmí chybět tyčinky na čištění uší! Nikdy nezačínám den dřív, než si vyčistím uši. Tuhle úchylku mám v podstatě už od dětství a praktikuji to denně. Něco jako když si denně čistíte ráno zuby, tak já hned poté musím sáhnout po tyčinkách do uší.
  2. Vždy musím mít pleťový krém a momentálně jsem zcela závislá na značce àla Palla. Vyzkoušela jsem už snad všechny možné kosmetické značky, ale krémy od àla Palla jsou jednoduše bezkonkurenční. Samozřejmě každý má jinou pleť a ne všem sedne to samé co mně, protože každý si musí sám vyzkoušet a najít to nejlepší pro svou pleť.
  3. Jednoznačně v mém kufru nesmějí chybět odličovací ubrousky od značky Bioderma. Používám je denně déle než pět nebo šest let a také po odlíčení ještě použiji jejich micelární vodu. Poté nanesu masku nebo nechám pleť zcela čistou bez krému a jiných produktů. Obličej musí také někdy dýchat a není nutné na něj pořád něco aplikovat.
  4. Rozhodně mojí největší úchylkou jsou balzámy na rty! Mám jich minimálně 100 po celém bytě, v autě, běžně v kabelce nosím přibližně čtyři a i v mé oblíbené kavárně už mám svůj vlastní, který si tam nechávám. Je mi v podstatě jedno, o jakou značku se jedná, nemám ale ráda barevné, musí být obyčejný, klasický, prostě průhledný.
  5. Poslední věc, která vás zřejmě překvapí, je sprej na chodidla. I když si asi hodně z vás řekne k čemu? A proč? Mnoho lidí pečuje o svůj zevnějšek a zapomíná na to nejdůležitější, a to jsou nohy! Já osobně neusnu bez toho, abych nevlezla do sprchy a neumyla si chodidla ve studené vodě. Tímto způsobem své nohy před spaním uvolním a dopřeji jim větší relax. Pamatujte si, že jsou to právě nohy, které vás nosí celý den a namáháte je nejvíc. Proto byste se měla o ně starat pořádně a dopřát jim denně stejnou péči jako své pleti a dokonalému make-upu.

Související články

Další články