Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zuzana Plačková si užívá luxusu v Keni: Přepychový kemp a žirafy jí zobou z talíře

Zuzana Plačková v Keni.
Zdroj: Archiv Zuzana Plačková
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Jedna z nejúspěšnějších slovenských influencerek a účastnice reality show Hotel Paradise Zuzana Plačková (29) je svým extravagantnějším a přepychovým způsobem života už známá. Možná i právě proto se chlubí statisícovou základnou fanoušků na sociálních sítích. Půvabná brunetka v posledních letech propadla cestování, kterého si užívá se vším všudy. Tentokrát zavítala do nejluxusnějšího kempu v Keni, kde snídá se žirafami a poznává nejen krásy divoké přírody, ale také chudobu, se kterou se Keňa potýká.

Nejen účast v reality show Hotel Paradise, ale zejména tvrdá práce a snaha jít si za svým snem byly pro influencerku a podnikatelku Zuzanu Plačkovou (29) vstupenkou do pohádkového života, který teď žije.

Krásná brunetka dala přednost životu v přepychu, který společně s její osobností tvoří na Instagramu dokonalou souhru, a tak si získala téměř třičtvrtěmilionovou základnu fanoušků, kterou pravidelně zásobuje momenty ze svého života.

Postupně si plní životní sny, a že jich ve svých devětadvaceti letech už kupu stihla. Provdala se za muže svých snů, procestovala kus světa, otevřela si vlastní podnik a odměňuje se těmi nejluxusnějšími materiálními dárky v podobě diamantových šperků a hodinek. Často za své úspěchy schytává od závistivých lidí i spoustu kritiky a výhrůžek, z těch si ale Zuzana nic nedělá a žije dál tak, jak nejlépe umí a inspiruje tak mnoho lidí.

Nezapomenutelné zážitky

Důkazem jejího šťastného života plného zážitků je i její aktuální dovolená v Keni, kam vycestovala se svým manželem Reném. Ubytovali se v tom nejpřepychovějším kempu, odkud mají výhled nejen na slony, žijící ve volné přírodě. "Za hlavou máme někde v divočině lvy," dodala.

Navíc se pochlubila nezapomenutelným zážitkem z Nairobi, kde si dopřála snídani se žirafami, které jí zobaly jídlo přímo z talíře. "Stále mám pocit, že se mi to jen zdá," napsala k úchvatnému zážitku.

V Keni vyrazila také na safari, kde se dostala divokým zvířatům na dosah ruky. "Dnes jsme se poohlédli kolem hotelu a viděli jsme různá zvířata. Nejvíc mě ale potěšilo, když jsem uviděla konečně zebru, je to dokonalé zvířátko. Pronásledovali jsme také lva, ale někam se schoval. Zítra ale půjdeme na jistotu a celý den si poběháme po divočině, tak se máte na co těšit," napsala.

Keňa a chudoba

V Keni měli s manželem možnost poznat nejen krásy divoké přírody, ale také tu smutnější část, a to chudobu, se kterou se země potýká. "Život dětí v Keni dostane každého. Plakali byste všichni se mnou," svěřila se. Společně s manželem se tak rozhodli rozveselit dětské tvářičky koupí věcí, které se u nás berou za samozřejmost, a to v podobě oblečení a pár hraček, jako je míč.

Afrika Zuzaně vzala dech

Zuzana Plačková se na svých sociálních sítích svěřila, že jí Keňa doslova vzala dech. "Moje slovní zásoba se kvůli Africe zmenšila, a to na slova jako dokonalé nebo nemám slov či neskutečné. Konečně můžu říct, že jsem si našla své oblíbené místo na světě. Ještě jsem nezažila takový servis, tak dobré a lidské lidi, které nezajímá, zda máš na sobě věci za statisíce, nebo za euro. Zkrátka tě berou takového, jaký jsi, a to je to nejkrásnější. Neočekávají od tebe nic a každá tvoje radost je i jejich, což mě úplně odrovnalo. Tohle je třeba zažít, nedá se slovy popsat, co aktuálně prožívám, obzvlášť když vím, že nemají ani 2 % z toho, co je pro nás samozřejmost, oni jsou rádi, že mají kde spát a co jíst.

Je to na zamyšlení, zejména když vidím, jaké blbosti lidé řeší, ať už v mém okolí, nebo na Instagramu. Zastavte se a nešiřte zbytečně zlou a negativní energii, protože i tak tím nakonec ublížíte pouze sobě," napsala dojemně. V galerii se podívejte na střípky její úchvatné a odzbrojující dovolené v Keni.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy