Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zuzana Plačková sepsula rýpaly: Navážet se do těhotné je zoufalé a hnusné

Zuzana Plačková
Zdroj: Instagram Zuzana Plačková
+ Dalších 6 fotografií
reakce

Zuzana Plačková (31) se svými fanoušky sdílí kus svého života. Není se tak čemu divit, že slovenská influencerka odhaluje své soukromí i v jednom ze svých nejkrásnějších i nejnáročnějších období, v těhotenství. Světu ukázala i svou váhu před porodem, která se přehoupla přes 100 kilogramů. A právě tohle téma vyvolalo nejen na jejím Instagramu obrovské vášně. Někteří jedinci se ji dokonce rozhodli za tohle odhalení veřejně lynčovat. To si ale nenechala budoucí maminka líbit. Hejtrům poslala jasný vzkaz a další pak zamířil k těhotným ženám, kterým posílá slova podpory. 

"Přísahám, nic krásnějšího jsem v životě doteď nezažila než nosit v bříšku našeho syna. I když je mi občas těžko, ale to až teď na konci. Jinak bylo celé těhotenství jedna radost," svěřila se Zuzana Plačková na Instagramu, kde s příznivci sdílí i své pocity během těhotenství.

Jak všechny maminky vědí, těhotenství není jen procházkou růžovým sadem, ale nese s sebou i nevolnosti, oteklé kotníky a vůbec nejnáročnější bývají poslední týdny před porodem. Avšak s každým pohybem miminka, které nosí maminka pod srdcem, se na těhotenské strasti ve vteřině zapomíná.

Zuzana se rozhodla se svými fanoušky sdílet i to, kolik kilogramů chvíli před porodem má. Vyvolalo to velkou vlnu reakcí a někdy i těch velmi negativních, které píší nejen ženy, ale i muži.

Právě tyhle reakce si berou některé těhotné ženy k srdci, za svou těhotenskou váhu nebo postavu se stydí a vidí ji jako problém. Což je jeden z důvodů, proč šla Zuzana se svou hmotností ven, a její fanynky jí za podporu děkují.

"Přibrala jsem v těhotenství 35 kilogramů. Dávala jsem si to za vinu a říkala si, co jsem mohla udělat lépe jako jiná těhulka, která přibrala jen 8 kilogramů. Slyšet od někoho, že to je v pořádku, mi dnes zlepšilo den. Děkuji, že to takhle veřejně řekneš - i to, co nikdo nepoví," poděkovala Zuzaně jedna z fanynek.

Reakce Zuzany Plačkové: Je to extrémně zoufalé

"Slečna mě chtěla veřejně lynčovat za váhu v těhotenství. Tento typ lidí vnímám jako ty nejvíce bezpáteřní. Každý inteligentní člověk ví, že ženské tělo v těhotenství reaguje jinak, než by možná reagovalo běžně. Připadá mi extrémně hnusné, zoufalé a otřesné, jak se kdokoli a jakkoli naváží do těhotné ženy za to, jak vypadá nebo kolik přibrala," odpověděla Zuzana veřejně a zároveň poslala přes svůj Instagram podporu všem těhotným ženám.

"Chci všem těhulkám říct, že pokud jste se setkaly s někým, kdo takhle útočil na vaši váhu nebo to, jak vypadáte v těhotenství, tak to hoďte za hlavu. Vy v sobě tvoříte život, máte v sobě svoje vytoužené děťátko a řeči nějakého debila nebo krávy úplně vypusťte. Všechny jste krásné, všechny jste bohyně. I když teď máš větší váhu, tak porodíš a pak budeš vypadat jako dřív."

Čtenáři eXtra.cz se vzájemně podpořili

Stejnou podporu si virtuálně poslaly stovky žen, které si přečetly původní článek, jenž na webu eXtra.cz vyšel.

"Těhotenská kila na kráse rozhodně neubrala. Také jsem měla přes metrák, a to jsem začínala na 60. Není to nic neobvyklého," uvedla jedna ze čtenářek. "Já nabrala 32 kilogramů, při mých 155 cm jsem byla jak sud," vzpomíná dnes s úsměvem další.

Do konverzace se dokonce zapojili i muži, kteří jsou hrdí na to, jakou ženu bojovnici mají po svém boku. Co je víc než přivést na svět zdravé dítě?

"Není to jenom věc jídla. Moje žena byla během druhého těhotenství zalitá vodou. Takže si tyhle připomínky nechte. Váha se dá dát dolů, ale hlavní je, že máme zdravé děti. To je to nejdůležitější, kila navíc ať vezme čert."

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy