Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zuzana Plačková se zbavila umělosti! Jak vypadá skutečná tvář instagramové hvězdy?

Zdroj: instagram
+ Dalších 11 fotografií
Zuzana Plačková (27) je instagramová hvězda, která kvůli své popularitě musí téměř nonstop vypadat dokonale. Zuzanu v minulosti proslavila několikrát zvětšená prsa, rty, plastika nosu a další menší zákroky. Diva ze sociálních sítí má ale umělosti plné zuby, učinila totiž radikální změnu!

Účastnice reality show Hotel Paradise Zuzana Plačková (27) se dnes živí reklamou a Instagramem. Ten pro ni momentálně tvoří nezanedbatelnou část jejího příjmu. I proto musí Zuzana o svůj vzhled pečovat téměř denně.

V minulosti byla známá také svým výstředním stylem, plastikami a nespoutanou upřímností. Důležitou součástí jejího vzhledu byly i prodloužené vlasy, dlouhé nehty a prodloužené řasy. Tohle vše je ale, zdá se, minulostí a Zuzana se rozhodla radikálně změnit.

Poté, co si nechala o několik čísel zmenšit svá silikonová prsa, udělala další razantní kroky. Dlouhé umělé nehty vyměnila za krátké, upravené a nevýrazné. Také po letech sundala umělé řasy, které vytvářely dojem permanentního make-upu.

Zásadní změnou je i barva a délka vlasů. Zuzana sundala dlouhatánské prodloužené blond vlasy a zvolila přirozenost. Momentálně má svoje tmavě hnědé vlasy a lidé si její změnu nedokáží vynachválit.

Je tohle správné rozhodnutí a udrží si Zuzana svoji popularitu i jako přirozená holka od vedle? Nebo těmito razantními změnami ztratila své kouzlo? Fotografii poté, co Zuzana Plačková změnila image naleznete v galerii.

Související články

Další články