Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Zuzana Plačková se stala maminkou! Syn dostal prastaré jméno z dob Platóna a už má vlastní instagram

Zuzana a René jsou přes šest let manželé.
Zdroj: Se souhlasem Zuzany Plačkové
+ Dalších 7 fotografií
Porod

Zuzana Strausz Plačková a René Strausz slaví šťastnou událost! Manželé dnes na svět přivedli miminko a pár se tak dočkal vyotuženého potomka. Influencerka radostnou zprávu sdílela na svém Instagramu. Již před časem avizovala, že půjde o chlapečka jménem Dion.


Tak se konečně dočkali! Influencerka a playmate Zuzana Strausz Plačková a René Strausz dnes přivítali do rodiny nového člena. Je jím malý chlapeček Dion. Informovala o tom na Instagramu šťastná maminka, která nasdílela dojemné video.

Na záběrech je vidět, jak byla hospializována v porodnici, jak se připravovala na porod i to, jak dojatý tatínek poprvé v rukou svírá malého Diona. "Konečně jsme všichni spolu," napsala Plačková k videu. Dle záběrů je pravděpodobné, že miminko přišlo na svět císařským řezem.

Gratulace od Ceterové i Bagárové

Pod příspěvkem se ihned objevila řada gratulací. Popřál například Braňo Martanovič, známý fitness trenér z reality show Survivor, nebo třeba Jasmina Alagič. "Děkujeme Bože," uvedla jen krátce. "Moc vám gratulujeme. Je to to nejkrásnější, co v životě máme. Hodně zdravíčka a lásky," popřála manželům Lela Ceterová.

Mezi gratulanty nechyběla ani Andrea Verešová nebo raper Patrik Vrbovský alias Rymus. "Boží požehnání lásku a zdraví z celého přejeme s Ruminkou. Právě začala nejkrásnější část života," vzkázala novopečeným rodičům Monika Bagárová.

Pár s miminkem nedělal žádné tajnosti a už před časem oznámil, že půjde o chlapečka a že se bude jmenovat Dion. Jméno pochází z řečtiny a znamená "dítě nebo a země". Ve starověkém Řecku se používalo jako označení pro studenta filosofa Platóna. Dokonce mu rodiče založili vlastní profil na instagramu, který nyní nejspíš budou plnit jeho fotkami.
Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy