Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zuzana Plačková se stala maminkou! Syn dostal prastaré jméno z dob Platóna a už má vlastní instagram

Zuzana a René jsou přes šest let manželé.
Zdroj: Se souhlasem Zuzany Plačkové
+ Dalších 7 fotografií
Porod

Zuzana Strausz Plačková a René Strausz slaví šťastnou událost! Manželé dnes na svět přivedli miminko a pár se tak dočkal vyotuženého potomka. Influencerka radostnou zprávu sdílela na svém Instagramu. Již před časem avizovala, že půjde o chlapečka jménem Dion.


Tak se konečně dočkali! Influencerka a playmate Zuzana Strausz Plačková a René Strausz dnes přivítali do rodiny nového člena. Je jím malý chlapeček Dion. Informovala o tom na Instagramu šťastná maminka, která nasdílela dojemné video.

Na záběrech je vidět, jak byla hospializována v porodnici, jak se připravovala na porod i to, jak dojatý tatínek poprvé v rukou svírá malého Diona. "Konečně jsme všichni spolu," napsala Plačková k videu. Dle záběrů je pravděpodobné, že miminko přišlo na svět císařským řezem.

Gratulace od Ceterové i Bagárové

Pod příspěvkem se ihned objevila řada gratulací. Popřál například Braňo Martanovič, známý fitness trenér z reality show Survivor, nebo třeba Jasmina Alagič. "Děkujeme Bože," uvedla jen krátce. "Moc vám gratulujeme. Je to to nejkrásnější, co v životě máme. Hodně zdravíčka a lásky," popřála manželům Lela Ceterová.

Mezi gratulanty nechyběla ani Andrea Verešová nebo raper Patrik Vrbovský alias Rymus. "Boží požehnání lásku a zdraví z celého přejeme s Ruminkou. Právě začala nejkrásnější část života," vzkázala novopečeným rodičům Monika Bagárová.

Pár s miminkem nedělal žádné tajnosti a už před časem oznámil, že půjde o chlapečka a že se bude jmenovat Dion. Jméno pochází z řečtiny a znamená "dítě nebo a země". Ve starověkém Řecku se používalo jako označení pro studenta filosofa Platóna. Dokonce mu rodiče založili vlastní profil na instagramu, který nyní nejspíš budou plnit jeho fotkami.
Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy