Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zuzana Plačková: Moje cesta do Paříže začala katastrofálně, neměla jsem s sebou ani kalhotky

Jak jsem si to užila?
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
Můj život je plný zvratů a překvapení. Někdy dělám rozhodnutí z hodiny na hodinu a tak to dopadá. Jen nedávno jsem cestovala s kamarádkou do Paříže, to bych ale nebyla já, kdyby vše proběhlo hladce. Do Paříže jsem odletěla bez zavazadel a jakéhokoliv kousku oblečení...

To, že miluji cestování a cestuji poměrně často, už dávno víte. Dokonce i to, co nesmí chybět v mém zavazadle na cestách, jsem vám popsala ve svém posledním blogu. Právě v ten den, kdy vyšel tenhle blog, jsem měla naplánovaný výlet do Paříže.

Ten den začal naprosto skvěle a dá se říct běžně jako každý jiný. Byla jsem v kadeřnictví na vlasech, zabalila si vše potřebné do kufru a pochlubila se na Instagramu, že můj už sám o sobě luxusní kufr značky Louis Vuitton zdobí luxusní šátek taktéž značky Louis Vuitton a vše bylo tip top!

Dokud vlastně…

Dojela jsem na letiště ve Vídni a už to začalo. Samozřejmě problém na letišti, mně osobně se ještě nestalo, aby vše proběhlo hladce a bez komplikací. Letěla jsem pouze na tři dny, a proto jsem logicky měla pouze příruční zavazadlo, které se stalo kamenem úrazu.

Můj luxusní kufr byl o něco málo větší než předepsané rozměry v podmínkách přepravní společnosti. Řekli mi, že si musím připlatit za větší rozměr, to by pro mě samozřejmě nebyl žádný problém, ale uvědomila jsem si, že se mi vůbec nechce svěřovat do rukou můj drahý designový kufr za více než 60 tisíc korun.

Přece jen všichni víme, jak manipulují, házejí a třískají se zavazadly, a to jsem nemohla dovolit! Při téhle myšlence jsem se vytočila tak, že jsem celý kufr s věcmi naložila manželovi do auta a odjela jsem pouze s kabelkou jako dámička!

Ihned poté, co jsem večer doletěla do Paříže, jsem vytáhla kreditku a nakoupila vše nutné, co jsem s sebou neměla, jako kalhotky, ponožky, kosmetiku a jiné potřebné věci, které byly pozdě večer k dipozici. Na druhý den jsem se ale malinko utrhla a utratila několik tisíc euro jako klasická žena.

Řeknu vám, že to asi začnu dělat takhle normálně pokaždé, když někam pojedu. Kromě nakupování jsem si neskutečně užila i samotnou Paříž, noční Eiffelovka je něco neskutečně nádherného a myslím si, že tenhle výlet na tři dny je i cenově dostupný.

Letenky seženete za pouhé dva tři tisíce korun na osobu a ubytování se dá taky sehnat levně. Pokud tohle čtou nějací muži, šup šup koupit svým polovičkám letenky a vzít je na romantický víkend do Paříže, určitě se vám za to náležitě odmění…

Související články

Další články