Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zuzana Plačková jako česko-slovenská módní ikona: 10 fotek, které vás o tom přesvědčí!

Zuzana kraluje nejen na Instagramu!
Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
Modelka, Playmate, účastnice reality show a královna Instagramu Zuzana Plačková si právem může na své konto připsat další titul! Zuzana je momentálně nejlépe oblékaná celebrita jak u nás v Česku, tak i na Slovensku.

Kontroverzní blogerka eXtra.cz Zuzana Plačková má na svém kontě nový titul, který si zasloužila právem! Je nejlépe oblékanou osobností jak v Česku, tak i na Slovensku. Netají se tím, že miluje luxus, nakupování a světové značky.

Její tajnou zbraní ale nejsou peníze, na rozdíl od jiných celebrit, Zuzana tyhle designérské kousky umí i nosit! Otevřená brunetka, která se nebojí říct svůj názor, má totiž jeden dar, který jí mnoho žen závidí, a to, že i v obyčejných teplákách za pár korun vypadá jako hvězda.

Mnoho lidí nedokáže vstřebat jak její vzhled, tak i peníze, styl a celkově život, jaký vede. Jak ale sama říká, tyhle lidi nepotřebuje řešit a svůj názor na ně dost podrobně popsala ve svém blogu, který naleznete ZDE!

V galerii najdete 10 fotografií, které vám dokážou, že její styl je prostě TOP!

Související články

Další články