Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zuzana Plačková: Jak vyzrát na hloupé a zakomplexované lidi? Řeknu vám to ve 3 bodech

Zuzana se rozhodla promluvit!
Zdroj: instagram
+ Dalších 19 fotografií
Můj dnešní blog bude o mých zkušenostech s hloupými a zakomplexovanými lidmi, které potkávám denně nejen na sociálních sítích, ale také v reálném životě. Jak se nad to povznést, vypořádat se s primitivním názorem některých jedinců a nezkazit si den?

Všichni ví, že jsem svá a klidně lidem řeknu, co si myslím a nebojím se jim vysmát do obličeje! Nevěřili byste ale, kolik lidí se mi snaží ubližovat a a urážet mě jen proto, že se mám líp a na sociálních sítích vidí ten úspěch.

Jak se s tím vyrovnávat?

Je to snadné, a pokud bych si to měla brát k srdci, tak dneska sedím v lochu za vraždu, nebo na psychiatrii a cpu do sebe antidepresiva. Já osobně jsem názoru, že závist je jistá forma uznání. Dokonce mám tuhle větu vytetovanou na svém těle a řídím se podle toho.

Ono totiž pokud ti člověk skutečně nezávidí, nemá potřebu komentovat tvoji osobu. Co z toho plyne? Jednoduše děláte něco, co ostatní nedokážou a užírá je to zevnitř. I když vám závidí, vy si užívejte radost z dobře odvedené práce.

Lidé mě často soudí kvůli mým činům a vyjádřením na sociálních sítích, ale kdo jsou cizí lidé, kteří denně sledují, co děláš a mají život úplně na hovno, aby tě mohli soudit? Takové lidi rovnou kopu do prdele a posílám pryč! KDO JSOU A CO DOKÁZALI?

Nejhorší je, že lidé v těchhle končinách jsou tak zlí, že nedokážou říct, co si myslí pod vlastním jménem, ale pořád mají potřebu se vyjádřit! Vytváří si falešné identity na sociálních sítích jen proto, aby vám napsali. To opravdu miluji!

Uvědomte si, že tohle dělá jen člověk, který nemá odvahu a je to slaboch! Udělá mu dobře, když se mu povede tě vytočit nebo zkazit den. Opravdu bych měla mít deprese a špatné nálady kvůli někomu, kdo svůj názor není schopný napsat pod svým vlastním jménem?

TAK PŘESNĚ TYHLE NULY MI ZA TO ROZHODNĚ NESTOJÍ! A neměly by ani vám, kterým se děje něco podobného jako mně.

Související články

Další články