Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zuzana Plačková: Dokonalost neexistuje! Řeknu vám, jak milovat sebe a své tělo

Trápí vás nedokonalosti?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Téma mého dnešního blogu bude o tom, zdali jsem se sebou spokojená. Denně mi chodí nespočetné množství zpráv o tom, jak zhubnout, kde si nechat udělat vlasy a jak pečovat o pleť, protože chcete být dokonalé. Omyl, holky, dokonalost neexistuje!

Ano, slyšíte dobře, dokonalost je jen prázdný pojem, neexistuje! I když pro vás to je nejdokonalejší žena a vzor, i ona má své nedokonalosti, které ji trápí. Mně chodí denně obrovské množství zpráv a ženy si mě samy určují za jakýsi vzor a chtějí dělat vše pro to, aby vypadaly jako já.

Myslím si, že žádná žena by neměla té druhé diktovat, co má dělat! Na to, abyste se cítila dobře, nepotřebujete poslouchat rady od ostatních lidí, je potřeba se zamyslet hlavně nad sebou a na prvním místě musíte být šťastná.

Musíte se naučit milovat samy sebe takové, jaké jste. Nevím, kdo udává trend, jak mají ženy vypadat, ale já osobně bych toho člověka chtěla potkat! Každá žena je jiná, jedinečná a nemůžeme všechny vypadat jako přes kopírák.

Já osobně mám třeba široké boky. A co mám dělat? Mám jít a nechat si odoperovat kosti, abych byla dokonalá? Na to zapomeňte! Hrozně často se ženy inspirují celebritami jako Kardashianky, nebo dalšími modelkami, herečkami či jinými známými tvářemi.

Ony ale také nejsou dokonalé! Za každou fotografií, kterou uveřejní na sociálních sítích, se skrývá množství dokonalého make-upu a Photoshopu! Není to tak dávno, co se na veřejnost dostaly fotografie Kim Kardashian (37) s celulitidou na zadku, kterou byste jen těžce hledali na jejích fotografiích na Instagramu.

Nebo Selena Gomez s kilogramy navíc a visícím břichem, těch jmen je spousta, a dokonce i u nás. Ale co je na tom špatně, že máme celulitidu nebo strie? Vždyť to také dělá ženu ženou, a nevím, kdo řekl, že to není hezké nebo že je to až nepřípustné, protože přesně tak se k těmhle malým nedokonalostem dnes přistupuje.

Každá žena musí být spokojená s tím, jaká je a pokud jí něco vadí, pracovat na sobě, ale rozhodně ne jen proto, že to někdo řekl! Pokud se žena cítí dobře a nemá potřebu všem okolo dokazovat svoji dokonalost, je vyrovnaná a šťastná. Tak to má být.

Buďte hlavně šťastné a dělejte všechno pro sebe a svůj osobní pocit. Neřiďte se nikým, protože lidé jsou zákeřní a zlí, rádi ponižují ostatní, aby si ventilovali svou osobní nespokojenost! Pamatujte si, že každá žena je krásná a něčím výjimečná, jesti má velký nos, úzké rty, kila navíc nebo cokoliv dalšího, nikdo zde není od toho, aby vás mohl soudit.

Přeji vám krásné a ničím nerušené velikonoční svátky.

Související články

Další články