Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zuzana Plačková dala nahlédnout do svého domu snů: Přepych za miliony rovnající se světovým hvězdám

Zdroj: Se souhlasem Zuzana Plačková
+ Dalších 9 fotografií
Galerie
Zuzana Plačková (29) patří jednoznačně mezi nejsledovanější české a slovenské influencery. Plačkovou sleduje na sociálních sítích přes 700 tisíc uživatelů a její byznys jenom kvete. Proto není divu, že si společně se svým dlouholetým partnerem a manželem Reném staví doslova luxusní haciendu. Sympatická influencerka se podělila o prvních pár snímků ze svého budoucího hnízdečka lásky a fanoušci se nemohou vynadívat...

Zuzana Plačková (29) patří mezi nejvíce vydělávající influencery, a jak sama o sobě říká, je magnet na peníze. Na sociálních sítích ji lidé obdivují hlavně díky tomu, že se nebojí říct od plic, co si myslí, ale zároveň ví, co znamená respekt ke sledujícím a pokora.

Bývalá účastnice Hotelu Paradise pochází z Čadce a byly doby, kdy na růžích ustláno neměla. Jedna z nejsledovanějších influencerek je už spoustu let šťastně provdaná za svého dlouholetého partnera Reného, se kterým momentálně budují hnízdečko lásky.

Luxusní vila za miliony

Zuzana Plačková už před delší dobou na sociálních sítích avizovala, že si s manželem staví hnízdečko lásky a jejich společný dům bude vymakaný do posledního detailu. Podle snímků, které Zuzana exkluzivně poskytla eXtra.cz, nepřeháněla.

Součástí domu za miliony je nádherná zahrada s barem a bazénem, ve kterém si budou manželé užívat romantických chvilek. Pokud si někteří mysleli, že interiér Zuzany Plačkové bude pořádný kýčovitý cirkus, tak byli na velkém omylu.

Obývací pokoj, jídelna a další místnosti honosné haciendy jsou sladěny do posledních detailů a vypadají naprosto dokonale. Vile dominují přírodní a tlumené barvy, které by možná fanoušci u Zuzany nečekali.

René a Zuzana se už nemohou dočkat, až se do svého domu snů přestěhují, a vy se nyní můžete podívat do galerie, jak jejich sídlo bude vypadat.

Související články

Další články