Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zuzana Plačková: Byla jsem vyperoxidovaná a hloupá! Opět jdu pod kudlu a pokusím se vrátit čas

Zdroj: Profimedia, Instagram
+ Dalších 24 fotografií
Moje silikonová prsa a hubnutí se stala tématem číslo jedna a ptáte se mě na to dokola. Proto jsem se rozhodla vám v dnešním blogu popsat, proč už v blízké době podstoupím plastickou operaci prsou, ale tentokrát si je nechám zmenšit!

Bylo mi pouze 18 let a svým způsobem jsem byla ještě děcko, když jsem se rozhodla podstoupit první plastickou operaci prsou! Nechala jsem si udělat přibližně 350 ml implantáty, které byly k mé výšce 177 centimetrů dost malé.

Hned měsíc po operaci jsem nafotila snímky pro pánský časopis Playboy a jelikož jsem byla mladá a nevědela jsem, co bych, uvažovala jsem o dalším zvětšení! Trvalo to pouze dva roky a já se rozhodla zvětšit si implantáty na 525 ml.

Prsa byla obrovská, jenže v mé vyperoxidované mladé hlavě to pořád bylo málo, ano, slyšíte dobře, MÁLO! Chtěla jsem závodit s dalšími stejně hloupými holkami, jako jsem byla já a nechala jsem si udělat prsní implantáty velikosti 800 ml.

Byla to ta největší chyba, jakou jsem mohla v tak mladém věku udělat! Byla jsem mladá a opravdu hloupá, no nevadí, konečně jsem dostala rozum a začala jsem přemýšlet, proč jsem tohle všechno dělala a k čemu mi to vlastně bylo. K NIČEMU!

Dlouhou dobu jsem se rozhodovala, abych nakonec dospěla k názoru, že nejlepší bude podstoupit zmenšení poprsí, jelikož si už dva roky připadám, jako kdybych na hrudi nosila dvě vemena. Obrovská prsa mě neskutečně zvětšují a nedokážu si dokonce sehnat ani vhodnou podprsenku.

Trika jsou mi na prsou malá a na břichu velká, celé to vypadá neforemně a je to jedna velká katastrofa! I když jsem řekla tolik negativních věcí, pořád se mi líbí hezky udělaná silikonová prsa! Samozřejmě ale pokud jsou ve vhodné velikosti, ne vulgární a výstřední jako jsem měla doteď.

Každé ženě to určitě zvedne sebevědomí a ulehčí život a to je hodně důležité. Holky a ženy, pokud máte tu možnost, nechte si klidně prsa udělat, jen myslete na velikost, nebuďte hloupé, jako jsem byla v minulosti i já a nedělejte si obrovská vulgární vemena!

Vypadá to totiž hrozně nevkusně a lacině, já operaci prsou podstoupila celkem třikrát a stálo mě to spoustu bolesti. Jsem citlivá a snáším pooperační bolesti dost těžce, proto doufám, že tahle čtvrtá operace, kdy si nechám prsa zmenšit, bude poslední!

Já to nesu opravdu těžce a obdivuji ženy, které se po operaci proberou a fungují, jako by se nic nedělo. Já osobně jsem byla po každém zákroku úplně vyřízená minimálně dva týdny, jen tak tak jsem se zvládla vysprchovat a byla sem ráda, že si vůbec mohu pohodlně lehnout!

Důležitá rada nakonec! Vybírejte si lékaře, jehož práce se vám nejvíce líbí a nekoukejte na cenu, zdali je to o 10 tisíc více, nebo méně, máte to na celý život, proto stojí za to do toho investovat!

Související články

Další články