Paroubek minulý týden prohrál soud o dceru Margaritu (8), když se dožadoval střídavé péče. Soud mu nevyhověl a dcera byla svěřena do péče matky. Ovšem radost měl Paroubek z alimentů na dceru, které činí 10 tisíc korun měsíčně.

Úterní stání bylo v jiném duchu, a to o výživné na manželku Petru. Její požadavek dosahuje astronomické sumy, kdy Paroubková chce 50 tisíc měsíčně, Paroubek jí nechce dát ani korunu. „Je pracující. Její požadavek je nesmysl,“ řekl eXtra.cz Paroubek. Nakonec soud byl odročen.

K soudu dorazila i Jiřího první manželka Zuzana, se kterou tvořil manželský pár 28 let. Redakci poskytla exkluzivní videorozhovor, v němž nejen prozradila, že má dvě operace zad za sebou a čeká ji třetí. Netajila se třeba názorem na současnou válku Jiřího a Petry, prozradila, že Jiří ji stále zaměstnává jako překladatelku. Od rozvodu novou lásku nenašla a s Jiřím udržuje velmi přátelské vztahy. K Petře se vyjádřila tak, že se od doby, kdy odešla ze společné domácnosti, hodně změnila a Paroubka chce o vše oškubat.