Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zuzana Paroubková (61) skončila na vozíku! Co se jí stalo?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
bolest
Ještě 2 roky zpátky byla Zuzana Paroubková, první žena Jiřího Paroubka, relativně v pořádku. Už v říjnu 2017 pak chodila o holi, kterou se podpírala až do letošního dubna. Nyní byla spatřena při venčení svého psa na elektrickém vozítku, jaké běžně používají nemohoucí senioři. Doplatila na nemoc, kterou trpí již několik let. Informaci přinesl deník Blesk.

První manželka expremiéra Jiřího Paroubka se už před lety svěřila s tím, že trpí skoliózou páteře. Tato deformace je důvodem, proč se stav Zuzany Paroubkové během pouhých dvou let výrazně zhoršil. Zatímco na svatbu svého syna v dubnu 2017 přišla o holi, letos v dubnu si už pomáhá skútrem pro seniory. Navíc také výrazně zhubla a kdo si ji pamatuje jen z dob, kdy ještě byla manželkou Paroubka, ten už by ji nepoznal.

Deník Blesk se na zdravotní stav bývalé učitelky francouzštiny zeptal samotného Jiřího Paroubka. „Teď vedle mě sedí, děláme spolu francouzštinu. Ke mně do kanceláře teď přišla bez vozíku, asi ho používá spíš výjimečně,“ vypověděl expremiér. Je možné i to, že Paroubková využívá vozítko jen na delší vzdálenosti, byla na něm totiž spatřena zhruba kilometr od svého domova.

Kvůli skolióze páteře skončila Zuzana Paroubková i na operačním sále a právě kvůli této deformaci shodila i přebytečná kila, která by jí mohla způsobovat problémy navíc. Rozhodně se ale nedá říct, že by se o sebe nedokázala sama postarat, žije ve vlastním bytě a pobírá důchod.

Související články

Další články