Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Zuzana Norisová pár dnů tajila porod. Krause to prý není!

Zuzana Norisová má dceru Júlii.

Herečce Zuzaně Norisové (32) se pořádně podařilo převézt média, i když je otázkou, zdali je s blížící se mediální smrtí ještě potřeba je převážet.

Buď jak buď, už několik dní je totiž na světě její prvorozená dcera Júlia. „Holčička se nám narodila 22. února a jsme megašťastní,“ prozradila herečka serveru topky.sk.

Dítě má Norisová se svým partnerem, hercem Ondrejem Kovaľem (33), se kterým si společně zahrála v seriálu Panelák. Než se oba herci stali oficiálními partnery, dlouho spolu kamarádili, nežli se definitivně ukázalo, že z dvojice Norisová – David Kraus (33) je zaláskovaný jen synek známého moderátora.

Zuzana, která působila v karlínském divadle, s Ondrejem nejprve žila v Praze, pár se poté přestěhoval do Bratislavy. Miminko se ale narodilo v brněnské porodnici.

Ondreje Kovaľa mohou znát čeští diváci také z úspěšné komedie Účastníci zájezdu, ano, to je ten film, co si ho všichni pamatujeme, protože v něm „hrála“ Jitka Kocurová (32) a ukázala prsa, samozřejmě divákům, ne Kovaľovi…

Mohlo by vás zajímat

Další články