Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zuzana Mauréry (54) o lechtivém Cvičme v rytme: Byly jsme spoře oděné, psali nám i vojáci

Zuzana Mauréry: Zavzpomínala na legendární pořad Cvičme v rytme
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
7 pádů

Herečka Zuzana Mauréry zažila těžké chvilky bez práce. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka se svěřila, že toto období trvalo dva roky. A zmínila i další kolegy z branže, kteří na tom byli podobně. Také zavzpomínala na pořad Cvičme v rytme, kde za dob socialismu působila, a vysvětlila, proč jí poté psali i vojáci. 

Zuzana Mauréry si z festivalu v Karlových Varech odnesla cenu za nejlepší herecký výkon ve filmu Učitelka. Za tuto roli byla dokonce nominovaná na Českého lva, v roce 2013 si vysloužila ještě jednu nominaci za film Colette. I tak dobrá herečka však dva roky nezavadila o práci. Mauréry o tom promluvila v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Dva roky bez práce

„Dva roky jsem neměla co dělat. Prý je to tady pravidlo. Ivanka Chýlková mi říkala, že to také tak měla. I pan Dlouhý. Nevím, jestli si pak všichni myslí, že vás rovnou volá Hollywood nebo co. Přitom je to naopak. Tak jsem potom začala dělat dětský denní seriál,“ svěřila se Mauréry.

Herectví se ale zpočátku věnovat nechtěla. Jejím snem byla letuška či bufetářka v divadle. „Chtěla jsem být letuškou, protože otec měl šest let angažmá v Košicích a maminka byla v Bratislavě. A tak si mě letadlem posílali z Košic do Bratislavy, když jsem byla ještě maličká. Pak jsem chtěla být bufetářka, protože jsem strašně milovala sladké a chtěla jsem být i u divadla, takže jsem chtěla být bufetářka v divadle,“ prozradila.

Sexy cvičitelka

Možná si ji diváci pamatují ještě z 80. let, kdy působila ve sportovním pořadu Cvičme v rytme. Vždycky jsem stepovala, cvičila, cvičila jsem dokonce i v Cvičme v rytme. To byla taková první socialistická erotická relace. To šlo před televizními novinami. Byly jsme tam spoře oděné. Místo potítka nám odstřihli ponožky. Psali mi i vojáci,“ dodala na závěr slovenská herečka.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy