Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zuzana Kanócz vypadá skvěle: Laura z Románu pro ženy po 15 letech a třech dětech

Zuzana Kanócz vypadá skvěle: Laura z Románu pro ženy po 15 letech a třech dětech
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
premiéra filmu
Slovenská herečka Zuzana Kanócz (40) si nenechala ujít premiéru českého filmu Šarlatán, ve kterém hraje její partner Juraj Loj (37). Zuzanu si čeští diváci jistě pamatují z romantické komedie Román pro ženy, která se natáčela v roce 2005. Za tu dobu herečka dospěla, zvládla porodit tři děti a navíc vypadá mnohem lépe než před 15 lety.

Slovenský herec Juraj Loj je další hvězdou nového filmu Šarlatán, ve kterém hraje partnera hlavní postavy. Loje na premiéru doprovodila jeho životní partnerka Zuzana Kanócz

Slovenská herečka se do povědomí diváků nesmazatelně zapsala rolí Laury v legendárním snímku Román pro ženy. Od natočení romantické komedie uběhlo již dlouhých patnáct let, ale Zuzana stárne do krásy.

Na premiéru filmu oba partnery doprovodila roztomilá dcera Leyla, které budou zanedlouho dva roky. Herecký pár společně vychovává ještě další dvě děti, čtyřletou Izabellu a šestiletého Lucase.

Zuzana Kanócz upustila od krátkých černých vlasů a nechala si narůst dlouhou blonďatou hřívu. Herečce je sice už čtyřicet let, ale vypadá naprosto senzačně. Po třech dětech si udržuje pevné tělo a na premiéře rozdávala úsměvy na všechny strany. Zuzana sice ve filmu Šarlatán nehraje a přišla jen podpořit partnera, ale čeští diváci by ji v nějakém filmu jistě rádi uvítali.

Související články

Další články