Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Zuzana Jandová promluvila o utrpení v Bohnicích: Miss ČR 2008 museli poutat k posteli řemeny!

Zuzana promluvila o léčebně v Bohnicích.
Zdroj: instagram
+ Dalších 7 fotografií
Dávno je z nejhoršího venku, ale modelce Zuzaně Jandové (30) se nepříjemné vzpomínky z léčebny v pražských Bohnicích pořád vracejí. Bývalá královna krásy z roku 2008 je přesvědčená, že tam skončila neprávem. A popsala, co za hrůzy si v léčebně prožila!

Zuzana Jandová se údajně před lety sesypala kvůli pracovnímu tlaku a údajně se v Bohnicích léčila z panické poruchy. Existuje i verze, že kráska moc nejedla, hodně si užívala po klubech a konzumovala látky, které mění uvažování.

Vítězka Miss ČR 2008 nyní na nepříjemnou minulost opět zavzpomínala. „Když jsem ležela zavřená na 27 za mřížemi a připoutaná řemeny za nohy a ruce k posteli, přestože jsem přesvědčená, že jsem tam neměla co dělat, bylo to strašné. Nejhorší zážitek v životě,“ napsala na Instagram.

„Nepomohly by mi ani miliony na účtu, ani známí všude možně a ani nikdo a nic z té hrůzy. Ten zážitek prostě nic nevymaže. Jestli stále někdo tvrdí, že prachy jsou to nejdůležitější v životě a touto zásadou se drží, je mi ho upřímně a z celého srdce líto a nerozuměla bych si s ním. Bohužel jsem s takovým mužem taky žila a byla to katastrofa,“ poznamenala.

Jandová už by teď měla být v pořádku a pravidelně to dokazuje rozesmátými fotkami na sociálních sítích. „Kéž bych tak mohla nějak pomoct lidem s prapodivně nastavenými prioritami prozřít. I když, za dobrotu na žebrotu taky velmi dobře znám,“ uzavřela Zuzana.

Související články

Další články