Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Zuzana Jandová a její divný vzkaz z blázince: „Život je prostě jízda,“ vzkazuje modelka fanouškům!

Zuzana je na tom už evidentně lépe!
+ Dalších 21 fotografií
Nádherná Zuzana Jandová to nemá v poslední době vůbec jednoduché. Potýká se s velmi vážnými psychickými problémy, které ji dohnaly až na psychiatrii. Momentálně se nachází na uzavřeném oddělení léčebny v pražských Bohnicích. Nesmí k ní vůbec nikdo kromě její nejbližší rodiny. Zuzana se po zhroucení léčí na oddělení pro ty nejtěžší případy.

Modelka si momentálně prochází jedním ze svých nejtěžších období. Před několika dny se nádherná Zuzana Jandová zhroutila údajně kvůli tomu, že ztratila klíčového sponzora pro chystanou prosincovou výstavu fotografií.

Nejspíše se na modelku nakupily všechny problémy najednou a ona se s nimi nedokázala vypořádat. Proto vyhledala odbornou pomoc lékařů.

Na oddělení psychiatrie pro ty nejtěžší případy se bude léčit patrně měsíc. Modelku navštěvuje rodina a také někteří kamarádi. Po jedenácti dnech se také konečně ozvala svým fanouškům a s jejím zdravotním stavem to vypadá nadějně.

Na svůj Instagram vyvěsila fotku, kde se už usmívá. K ní přidala velmi zajímavý komentář. „Život je prostě jízda, mno! A pořádně divoká! Slunce zase svítí, díky!“

Podle jejích slov jde vidět, že se Zuzaně udělalo po psychické stránce lépe. Ovšem nic se nemá uspěchat a zdraví je na prvním místě.

Tak snad se Zuzana brzy zcela uzdraví a bude pokračovat ve své úspěšné kariéře.

Mohlo by vás zajímat

Další články