Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Zuzana Drnek (†35) z Prostřeno spáchala sebevraždu: Přišla o dcery, oběsila se ve vlastním fitku

Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 8 fotografií
neštěstí
Zuzana Drnek, kterou si diváci televize Prima mohou pamatovat z pořadu Prostřeno jako usměvavou fitness trenérku a milovnici zdravé stravy, spáchala ve věku 35 let sebevraždu. Oběsila se ve vlastním fitness studiu, kde ji následně našel zaměstnanec. Podle informací deníku Blesk neusnesla tlak související s finanční ztrátou v důsledku vládních opatření a také to, že soud svěřil její dvě dcerky do péče otce.

Krásná a v pracovním životě úspěšná Zuzana Drnek se objevila v pořadu Prostřeno hned dvakrát, v obyčejném dílu a následně v epizodě šampionů, kteří už jednou vyhráli. Na obrazovce byla usměvavá a energická, v poslední době se jí ale v soukromí příliš nedařilo.

Zuzana pravděpodobně neunesla tlak, který souvisel s omezením jejího podnikání kvůli protiepidemickým opatřením a také tím, že její dvě milované dcerky svěřil soud do péče otce. V posledních měsících se snažila dívky získat zpět.

„Je to strašné, ten boj o děti, zavřené podnikání kvůli vládním omezením a do toho problém v soukromém životě. Tak zbytečná smrt to je! Nechápu, proč si neřekla o pomoc. Proč něco takového udělala,“ cituje deník Blesk jejího kamaráda.

Smutek

Zuzana Drnek své trápení před televizními diváky neskrývala a když se v pořadu Prostřeno objevila podruhé, promluvila o rozvodu a o celkovém životním obratu. „Jednou jsem si dala v kanceláři víc alkoholu a opila se, manžel ráno přijel, zavolal policii a oni mi naměřili víc promile a sebrali mi děti,“ svěřila tehdy.

Podle Zuzany kamaráda hledala krásná trenérka útěchu na dně skleničky často, nic ale nenapovídalo tomu, co se chystá udělat. „Kriminalisté třetího policejního obvodu prověřují okolnosti tragického úmrtí, ke kterému došlo v jednom z objektů v Českomoravské ulici. Podle prvotních informací zjištěných na místě události nestojí za smrtí cizí zavinění. S ohledem na rodinné příslušníky se nebudeme k celé věci dále vyjadřovat,“ řekl Blesku policejní mluvčí Jan Rybanský.

Související články

Další články