Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zuzana Bubílková je sedmdesátnicí: Se smíchem popsala 14 dní bujarých oslav

Na módní přehlídce nechyběla ani Zuzana Bubílková.
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Rozhovor

Moderátorka a tvůrkyně politické satiry Zuzana Bubílková, známá i jako Bubu, oslavila 70. narozeniny. A rozhodně netroškařila! Kulatiny jsou dozajista důvod k pořádnému večírku, ale Zuzana mejdany zvládala dlouhé dva týdny v kuse! “Kdyby bylo po mém, nejraději bych na to zapomněla,” směje se v rozhovoru pro eXtra.cz.

Známá česká moderátorka, novinářka a také humoristka v oblasti politické satiry Zuzana Bubílková oslavila své 70. narozeniny. Jak oslavy probíhaly? Trvaly asi čtrnáct dnů! Kdyby však bylo po jejím, žádný večírek by se prý nekonal a tento den by nejraději přešla bez povšimnutí.

Bubílková oslavila 70: Večírky byly 14 dní v kuse

“Já jsem to slavila tak navíckrát, postupně, asi čtrnáct dní vždy s někým. Nemám ráda ty velké oslavy, kde se každý baví zvlášť,” prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.

“Na jednu z oslav jsem jela do centra Prahy metrem. Když jsem přestupovala, zastavil mě revizor a povídá: Vy máte ty narozeniny, mohu se s vámi vyfotit? Pak přišel druhý a třetí revizor. Když jsem potom už nastupovala do metra, přišel za mnou mladík a poděkoval mi. Říká: Já jsem neměl lístek a díky vám jsem prošel bez pokuty,” vypráví zážitek z jedné z narozeninových oslav. “Doufám, že mi teď nedají pokutu za ušlý zisk,” směje se.

Bubílková: Věk je jen číslo

Ačkoli si večírky Zuzana velmi užila, narozeniny by bývala raději vůbec neslavila a svůj den by přešla bez povšimnutí. “Ono se to rozkřiklo. Já jsem to vůbec nechtěla, kdyby bylo po mém, já bych na to nejraději zapomněla, co si budeme povídat. Teď jsou naše datumy vlastně všude. Všichni o sobě všechno víme a jsou sociální sítě, kde na sebe všechno vykecáme,” rozpovídala se.

Věk je jen číslo. Zuzana vypadá úchvatně, dokonce si ji stále žádají jako modelku. Právě v rámci módní přehlídky pro značku Naty Šaty, kde si moderátorka užívala svou chvíli slávy na přehlídkovém mole, redakci eXtra.cz poskytla rozhovor.

I když vypadá perfektně, partnera nemá. Naposledy byla spojována s Jiřím Krampolem, ale v rozhovoru pro Tn.cz potvrdila, že je to již pouhá minulost. Rozpovídala se i o tom, že single život, který nyní žije, si náramně užívá.


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy