Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zuzana Bubílková exkluzivně pro eXtra.cz: Já a Jiří Krampol? Konec. Řval na mě, byl to rok plný útoků

Zuzana Bubílková a Jiří Krampol už spolu dál nebudou vystupovat.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
ROZKOL

Jak redakce eXtra.cz jako první informovala, moderátor, bavič a herec Jiří Krampol (83) a moderátorka Zuzana Bubílková (69) už nebudou dál tvořit dvojici. „Když jsem ho brzdila, aby nepřepínal svoje síly, řval na mě. A to nemám zapotřebí,“ potvrdila eXtra.cz glosátorka politiky.

Jiří Krampol: Jak dostal zápal plic

Doposud nebylo úplně jasné, co stálo za tvrzením herce Jiřího Krampola (83), že s kolegyní Zuzanou Bubílkovou už dál nechce jezdit na zájezdní představení.

Někteří si to vykládali tak, že ji viní z toho, že se nachladil a dostal zápal plic, což ho jako chronického průduškáře v jeho věku velmi ohrožuje.

To ale moderátorka odmítá.

„Zrovna teď, když je na přístrojích, sotva dýchá a tahají ho z druhého břehu, nechci přilévat olej do ohně. Ale ukazovat na mě, že právě kvůli mně se nastydl, to je od těch lidí kolem něj o to sprostější. V tomhle jsem nevinně,“ zlobí se v povídání pro eXtra.cz moderátorka Zuzana Bubílková.

A pokračuje: „Na naše společné vystoupení, kde se mohl nachladit, chtěl jet on sám. Bylo to na farmě u jakéhosi kamaráda zpěváka Karla Bláhy a Jirkovi osobně záleželo na tom, aby tam byl. Opravdu si vyprošuji, aby mě z toho někdo obviňoval,“ prohlásila pro eXtra.cz rozhodně.

Zuzana Bubílková: Ukončila jsem s Krampolem spolupráci

„Jirka od rána do večera také jezdí po různých návštěvách, restauracích a podobně. Nedokáže být pět minut doma sám. Měl by si udělat pořádek ve svém vlastním životním stylu. Ale ani já s ním už nechci dál jezdit. Je to oboustranné,“ potvrdila Bubílková.

„Má to delší příčiny. Hlavně to byl Jiří Krampol, který chtěl neustále vystupovat. Já už ho brzdila. Vůbec nepřichází v úvahu, že bych ho nějak honila. On honil mě, abych sháněla čím dál víc vystoupení. Když nastydl poprvé a měl záchvaty kašle, já jsem mu říkala, že by měl ubrat. A on po mně řval, co si to dovoluju, že ho chci předělávat. Na mě žádný chlap opravdu řvát nebude, to říkám úplně na rovinu,“ překvapuje pro eXtra.cz Bubílková.

Hlavním důvodem rozpadu zábavní dvojice je ale něco zcela jiného. „Nařčení, že za to můžu vlastně já, považuji jen za pokračování rok trvajícího útoku a naschválů ze strany kliky lidí, kteří se kolem něj pohybují a chtějí mě dlouhodobě vypudit. Proto jsem chtěla už skončit. Navrhla jsem to a dohodli jsme se, že do konce tohoto roku ještě dojezdíme nasmlouvaná představení a od příštího roku už budeme dělat každý sám,“ dodala Zuzana Bubílková.

Související články

Další články